Home Celebryci Żona ministra PiS szczerze o aborcji i Strajku Kobiet!

Żona ministra PiS szczerze o aborcji i Strajku Kobiet!

Żona ministra PiS szczerze o aborcji i Strajku Kobiet!
0
0

O żonie ministra Schreibera jest ostatnio głośno w mediach. Kobieto nie dość, że ostatnio ogłosiła, że ma zamiar wystąpić w programie TVN – Top Model – to dodatkowo udzieliła dosyć kontrowersyjnego wywiadu. Marianna Schreiber w rozmowie z SuperExpressem zdradziła, że popiera Strajk Kobiet!

żona

Jak zapewne zdążyliście zauważyć poglądy żony ministra Schreibera zdecydowanie się różnią. Zobaczyć to mogliśmy już podczas castingu do programu Top Model, gdzie kobieta wyznała, że ich poglądy zdecydowanie się różnią. Dodatkowo zdradziła, że Łukasz Schreiber nie jest zadowolony z faktu, że jego żona wystąpi w popularnym programie stacji TVN.

Okazuje się, że para różni się również w takiej sprawie jaką jest aborcja. Marianna Schreiber w rozmowie dla SuperExpressu wyznała, że całkowicie popiera ”Strajk Kobiet”.

– Oczywiście, że chcę wspierać kobiety. Wiem, czego sama potrzebuję i czego sama bym nie chciała. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której byłabym zmuszona urodzić dziecko, które nie przeżyje – mówiła żona ministra.

Ci którzy śledzą Instagrama Marianny Schreiber mogli raczej spodziewać się takiego wyznania. Na jej social mediach już wcześniej były publikowane zdjęcia z charakterystyczną czerwoną błyskawicą.

– Jeśli ci, którzy dostrzegli ten piorun na zdjęciu, widzą we mnie kobietę, która jest gotowa zawalczyć o siebie i innych, to chyba jest jasne, jaki jest mój stosunek do tego ruchu – zakończyła kobieta.

Please follow and like us: