Home Celebryci Ewa Chodakowska wyjaśnia czemu nie chce dzieci!

Ewa Chodakowska wyjaśnia czemu nie chce dzieci!

Ewa Chodakowska wyjaśnia czemu nie chce dzieci!
0
0

Po wizycie Ewy Chodakowskiej w programie ”Miasto Kobiet” w sieci znowu zawrzała dyskusja na temat nie posiadania dzieci. Przypomnijmy, że Ewa Chodakowska wyznała, że nigdy nie zamierza zachodzić w ciążę i urodzić dziecka. Z tego powodu na trenerkę fitness spadł ogromny hejt ze strony internautów. W obronie celebrytki postanowiła stanąć córka byłego Prezydent RP – Aleksandra Kwaśniewska.

ewa chodakowska

Ewa Chodakowska była gościem w ostatnim odcinku programu ”Miasto Kobiet”, gdzie opowiedziała o bezdzietności i o decyzji na temat posiadania dzieci. Ponadto celebrytka opowiedziała o reakcjach ludzi, kiedy postanowiła publicznie powiedzieć, że nie zamierza mieć dzieci.

Aleksandra Kwaśniewska szczerze o nie posiadaniu dzieci!

Po emisji odcinka, na temat bezdzietności postanowiła wypowiedzieć się jedna z prowadzących programu – Aleksandra Kwaśniewska. Celebrytka wsparła w nim wszystkie kobiety, które świadomie zdecydowały się na nie posiadanie dzieci.

– Zamieściwszy poglądowe zdjęcie z dziećmi, dziękuję Wam z całego serca za ten niezwykły odzew po dzisiejszym odcinku Miasta Kobiet! Cały czas przekopuję się przez wiadomości od Was i wzruszam się, i przejmuję na zmianę. Cieszy mnie, że poruszyłyśmy temat, który okazał się tak bardzo dla Was ważny. Ale zasmuca poziom braku zrozumienia, z którym musicie się mierzyć. Mam ogromną nadzieję, że uda nam się znormalizować temat świadomej bezdzietności, a także uwrażliwić ludzi na to, jak bardzo mogą ranić „niewinne” pytania. Wierzę, że jeśli będziemy o tym mówić głośno i wyraźnie, to w końcu nas usłyszą. Ale przede wszystkim, bądźmy w tym razem. – pisała Aleksandra Kwaśniewska

Następnie dziennikarka wyraziła swoją nadzieję, że niedługo uda się zmienić myślenie Polaków na temat posiadania dzieci.

– Mam ogromną nadzieję, że uda nam się znormalizować temat świadomej bezdzietności, a także uwrażliwić ludzi na to, jak bardzo mogą ranić „niewinne” pytania. Wierzę, że jeśli będziemy o tym mówić głośno i wyraźnie, to w końcu nas usłyszą. Ale przede wszystkim, bądźmy w tym razem. Szanujmy nawzajem nasze decyzje, wspierajmy je i nie narzucajmy innym własnego scenariusza na szczęście. Przytulam Was wszystkie. – zakończyła wpis kobieta.

Please follow and like us: