Home Celebryci Marcelina Leszczak szczerze o nowej miłości Miśka!

Marcelina Leszczak szczerze o nowej miłości Miśka!

Marcelina Leszczak szczerze o nowej miłości Miśka!
0
0

Marcelina Leszczak i Misiek Koterski należeli do jednych z najbardziej popularnych par polskiego show-biznesu. Ostatecznie para nie przetrwała jednak próby czasu i kilka miesięcy temu ogłosiła swoje rozstanie. Wielu fanów miało nadzieję, że para kiedyś się zejdzie, jednak parę dni temu Misiek Koterski ogłosił, że znów jest zakochany.

marcelina leszczak

Marcelina Leszczak zasłynęła w polskim show-biznesie jako uczestniczka programu 'Top Model”. To właśnie tam najprawdopodobniej zauważył ją Misiek Koterski, ponieważ jakiś czas później para ogłosiła swój związek. W 2017 roku Marcelina urodziła pierwsze dziecko – Fryderyka. Para niezwykle często pokazywała swoje życie prywatne w mediach społecznościowych i wyglądali na bardzo szczęśliwych. Niestety, kilka miesięcy temu ogłosili swoje rozstanie.

Wielu liczyło, że para mimo wszystko do siebie wróci, do czasu, kiedy Misiek Koterski ogłosił na Instagramie, że znowu jest zakochany. Syn znanego reżysera związał się z 23 letnią Dagmarą Bryzek. Aktorkę TVP, którą możecie kojarzyć z serialu ”Korona Królów”.

Marcelina Leszczak szczerze o nowym związku byłego partnera.

Marcelina w najnowszym wywiadzie, zapytana o swoje życie uczuciowe wyznała, że nie jest jeszcze gotowa na poważny związek.

– Nie byłabym w stanie związać się w tej chwili z nikim innym, bo wszystko jest zbyt świeże i zbyt bolesne. Pracuję nad sobą i z dnia na dzień staję się coraz silniejsza. Ale to jest proces, który jeszcze potrwa – powiedziała modelka.

Na koniec dodała, że ogromną radość daje jej macierzyństwo i nie zamierza z tego rezygnować na rzecz nowego chłopaka.

– Nie chcę uzależniać swego szczęścia od dziecka, ale naprawdę czerpię radość, gdy syn jest obok mnie i mogę się z nim bawić. Dzisiaj czuję się przede wszystkim matką. Gdy byłam sama, mogłam sobie pozwolić na wiele, bo czas należał tylko do mnie. Teraz nie mam go już na imprezowanie i pod tym względem bardzo podoba mi się moje obecne życie. Nie wyobrażam sobie innego – podsumowała kobieta.

Please follow and like us: