Home Celebryci Krystyna Janda nie chce grać z niezaszczepionymi?

Krystyna Janda nie chce grać z niezaszczepionymi?

Krystyna Janda nie chce grać z niezaszczepionymi?
0
0

Krystyna Janda to jedna z aktorek, która zaszczepiła się przeciw COVID-`19 ”przed kolejką”. Ostatnio kobieta w wywiadzie wyznała, że nie zamierza mieć żadnego kontaktu z ludźmi, którzy jeszcze się nie zaszczepili. Dotyczy to nie tylko jej znajomych w życiu prywatnym ale też aktorów, z którymi pracuje w teatrze.

krystyna janda

O Krystynie Jandzie było bardzo głośno, kiedy na jaw wyszedł fakt, że wraz z grupą aktorów zaszczepiła się na koronawirusa poza kolejką. Wśród tej grupy znalazły się takie nazwiska jak: Michał Bajor, Andrzej Seweryn, Wiktor Zborowski czy Krzysztof Materna. Aktorka długo nie komentowała tej sprawy, teraz jednak, gdy minęło już trochę czasu, postanowiła wypowiedzieć się na temat szczepionek i całej pandemii.

Krystyna Janda szczerze o szczepionkach i pandemii!

W jednym z wywiadów dla znanego polskiego portalu, aktorka mocno narzekała na tempo szczepień i porównywała je do tego na zachodzie.

– Wszyscy moi znajomi w Niemczech i wszyscy moi znajomi we Francji są zaszczepieni już dawno. Nawet w najgorszej dziurze niemieckiej, gdzie mieszka moja rodzina, zadzwonili do nich na początku lipca żeby przyszli na szczepienie. Są zaszczepieni trzeci raz. Mówi się, mówi i nie ma tej szczepionki – mówiła Krystyna Janda.

Następnie zapytana co sądzi na temat podziału ludzi zaszczepionych i niezaszczepionych aktorka nie szczędziła w słowach.

– Tak jest we Włoszech. Ja wróciłam z Chorwacji, to tam nawet kelner nie poda karty, jak się nie pokaże w telefonie tego paszportu. Widziałam w Austrii, jak wyproszono rodzinę z dwojgiem małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli tych zaświadczeń. Tak jest wszędzie, tylko nie tutaj. Ja się zastanawiam, czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą! Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie niezaszczepieni, nie powinni chodzić do pracy – grzmiała aktorka.

Aktorka przywiązuje szczególną uwagę do swojego zdrowia oraz bezpieczeństwa.

– Ja w tej chwili mam bardzo mało przeciwciał, bo to badałam. Jak ktoś przyjdzie do sklepu, czy stanie za blisko mnie, to ja wszystkim zwracam uwagę. Ja nie chcę się spotykać z ludźmi, którzy są niezaszczepieni – stwierdziła na koniec kobieta.

Please follow and like us: