Home Poruszające Jaka jest prawdziwa przyczyna śmierci rapera Bezczela?

Jaka jest prawdziwa przyczyna śmierci rapera Bezczela?

Jaka jest prawdziwa przyczyna śmierci rapera Bezczela?
0
0

Wczoraj na mediach społecznościowych pojawiła się informacja o śmierci znanego polskiego rapera – Michała ”Bezczela” Banaszka. Nie podano jednak przyczyny śmierci rapera, więc internauci rozpoczęli wysnuwać własne teorie. Padały różne spekulacje między innymi, że mężczyznę potrącił samochód. Dziś opublikowano oficjalne oświadczenie, gdzie podana została do opinii publicznej prawdziwa śmierć Bezczela.

bezczela

Michał ”Bezczel” Banaszek to legendarny polski raper, urodzony 18 stycznia 1984 r. w Białymstoku. Jego pierwszy album pojawił się w 2009 roku zatytułowany ”Dzieło sztuki”, który podbił serca fanów hip-hopu. Artysta współpracował z takimi nazwiskami jak: Szpaku, Peja, Ten Typ Mes czy Chada. Raper umarł w wieku 37 lat.

Informacja o śmierci Bezczela pojawiła się w godzinach wieczornych 21 września 2021 roku, przez bliskiego znajomego rapera – Kafara.

– Rip Bezczi…Brak jakichkolwiek kurwa słów. Do zobaczenia Wariacie 🙁 – napisał na swoim Instagramie raper.

Przez jakiś czas brak było oficjalnego oświadczenia na temat śmierci rapera, dlatego internauci zaczęli spekulować różne scenariusze. Dziś jednak w mediach społecznościowych pojawiło się oficjalne oświadczenie wytwórni muzyka.

– Drodzy, na prośbę rodziny Michała »Bezczela« Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się w mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę, z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem. Na zawsze w naszych sercach Michał – napisała wytwórnia StepRecords.

Please follow and like us: