Home Porady Wrzuć ząbek czosnku do toalety. Efekt zdumiewający!

Wrzuć ząbek czosnku do toalety. Efekt zdumiewający!

Wrzuć ząbek czosnku do toalety. Efekt zdumiewający!
0
0

Czyszczenie toalet raczej nie jest jednym z naszych ulubionych zajęć. Niestety trzeba to robić regularnie, ponieważ bakterie rozprzestrzenią się po całym pomieszczeniu. Dlatego czasem, trzeba po prostu wziąć sprawy w swoje ręce. Na szczęście dziś, pokażemy Ci ciekawy trik, który zdecydowanie ułatwi Ci sprzątanie Twojej toalety. Jedyne czego potrzebujesz to ząbek czosnku.

ząbek czosnku

W internecie często możemy znaleźć przeróżne triki dzięki którym możemy odkamienić czajnik lub wyczyścić pralkę. Te niekonwencjonalne sposoby, o dziwo często okazują się niezwykle skuteczne i lepsze. Dlatego dziś pokażemy wam kolejny sposób, który ułatwi Wam czyszczenie toalety. Musicie jedynie zaopatrzeć się w czosnek.

Zastanawiasz się czemu miałbyś wrzucać ząbek czosnku do swojej toalety? A dlatego, ponieważ czosnek ma silne działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze, co zdecydowanie sprawdzi się podczas czyszczenia toalety.

Ten trik faktycznie działa a wszystko zostało pokazane na filmiku poniżej. Jedyne co musisz zrobić to wrzucić ząbek obranego czosnku do toalety i zostawić go na całą noc. Rano wystarczy spuścić wodę i gotowe. Jeśli będziesz powtarzał tę czynność 2 razy dziennie, żaden grzyb nie zalęgnie się w Twojej toalecie! Ten sposób jest o wiele lepszy niż używanie Domestosu!

Pamiętaj aby wykonywać powyższą czynność 2 razy w tygodniu. W ten sposób wszystkie bakterie oraz grzyby znikną z Twojej toalety raz na zawsze!