Home Bez kategorii Michał Kempa parodiuje słynny wywiad z Andrzejem Dudą!

Michał Kempa parodiuje słynny wywiad z Andrzejem Dudą!

Michał Kempa parodiuje słynny wywiad z Andrzejem Dudą!
0
0

Już oficjalnie Michał Kempa zajął miejsce Szymona Hołowni w polskim programie ”Mam Talent”. Muzyk w niezwykle wyrafinowany komediowo sposób zdecydował się podzielić swoimi odczuciami w nowej roli. W tym celu sparodiował legendarny już wywiad Andrzeja Dudy o tym jak trzeba być twardym na swoim stanowisku.

michał kempa

Polski komik, Michał Kempa stanie u boku Marcina Prokopa jako współprowadzący programu ”Mam Talent”. Stand-uper zajmuje miejsce Szymona Hołowni, który zrezygnował ze swojego stanowiska i całkowicie poświęcił się polityce. Wszyscy nie mogą się już doczekać tego duetu w programie, jednak pojawiają się poszczególne hejty odnośnie obsadzenia na miejsce Hołowni komika.

Michał Kempa parodiuje Prezydenta Dudę!

Dlatego też, Michał Kempa postanowił zareagować i odnieść się do krytyki, która na niego spadła. W tym celu, stand-uper sparodiował wywiad z Andrzejem Dudą, który aktualnie jest krążącym po internecie memem.

– Szanowni Państwo, witam serdecznie, ja nazywam się Michał Kempa i zostałem powołany na stanowisko współprowadzącego programu ”Mam talent!”. To jest oczywiście duża odpowiedzialność. Chcę powiedzieć, że w dniu dzisiejszym – wczorajszym spotykam mnie wiele komentarzy i często są to komentarze negatywne, komentarze, które wyrażają pewne obawy, wątpliwości związane z moją osobą. Można zadać sobie pytanie, czy ja podołam? Czy ja to wytrzymam? Tę presję, ten ciężar. Jak masz być współprowadzącym program »Mam talent!« to musisz być twardy, nie możesz sobie pozwolić, żeby coś cię rozbiło, coś, co cię dotyczy osobiście, bo wynika z komentarzy w internecie – zaczął Michał Kempa.

Następnie komik sprytnie sparodiował słowa Prezydenta tak, aby pasowały do jego wypowiedzi.

– Bo jako współprowadzący program »Mam talent!« ja się muszę mierzyć z takimi rzeczami, że państwo sobie nie wyobrażacie. Bo wchodzi na scenę 12-latka i sopranem śpiewa. Płacze Foremniak, płacze ta druga, wszyscy płaczą. Z góry leci deszcz, a to nie leci deszcz, Prokop też płacze, bo on jest wysoki (…) i ja muszę wytrzymać i powiedzieć: no ładnie dziewczynko, jesteś w półfinale. Tak, ja muszę wytrzymać. Jak ktoś tego nie rozumie, nie potrafi, to nie powinien być współprowadzącym programu »Mam talent!«. Bo jako współprowadzący program ”Mam talent!” musisz mieć silną psychikę. Ja na przykład mam bardzo silną psychikę – zakończył Michał Kempa.

Please follow and like us: