Home News Michał Kempa nowym nabytkiem programu ”Mam Talent”?!

Michał Kempa nowym nabytkiem programu ”Mam Talent”?!

Michał Kempa nowym nabytkiem programu ”Mam Talent”?!
0
0

Wiemy już kto zastąpi Szymona Hołownię w nowych odsłonach ”Mam Talent”. U boku Marcina Prokopa stanie Michał Kempa- polski komik i stand-uper. Panowie ostatnio byli gośćmi w Dzień Dobry TVN, gdzie udzielali wywiadu i zapowiadali następny sezon programu ”Mam talent”.

mam talent

Rozmowę przeprowadzali Paulina Krupińska oraz Damian Michałowski. Ich gośćmi byli Marcin Prokop i Michał Kempa- nowy nabytek w programie ”Mam Talent”. Podczas rozmowy Prokop wyznał, dlaczego zdecydował się obsadzić Michała Kempę jako swojego telewizyjnego partnera. Dziennikarz wyznał, że złapał wspólny język z komikiem już od pierwszego spotkania.

– To jest wielka radość dla mnie, dla rodziny, dla lokalnej społeczności – powiedział Michał Kempa – skomentował swój angaż stand-uper.

Ponadto nowy prowadzący nie krył radości z możliwości uczestniczenia w programie.

– Są komentarze w Internecie, że Marcin Prokop mógłby sam prowadzić ten program. Nie przesadzajmy, tzn. to jest chłop ponad 2 metry wzrostu, on się nie schyli za bardzo w tym momencie, widziałem, że z biodrem są kłopoty… Naprawdę jest ktoś potrzebny od takiej roboty. Mogę się podjąć. (…) 1,5 roku, około 450 dni, siedziałem i czekałem na to, żeby się z ludźmi zacząć spotykać – mówił Michał Kempa.

To nie koniec zmian w programie ”Mam Talent. Dodatkowo zmieni się również skład jury, ponieważ Agustin Egurrola zdecydował odejść z programu i przejść do ”Dance, dance, dance”. Jak udało nam się dowiedzieć na miejscu Agustina Egurroli pojawi się znana czeska gwiazda i ponadto tancerz – Jan Kliment.

Please follow and like us: