Home Celebryci Marta Żmuda-Trzebiatowska odchodzi z teatru Kwadrat! Co dalej?

Marta Żmuda-Trzebiatowska odchodzi z teatru Kwadrat! Co dalej?

Marta Żmuda-Trzebiatowska odchodzi z teatru Kwadrat! Co dalej?
0
0

Znana polska aktorka, Marta Żmuda-Trzebiatowska postanowiła rozstać się z teatrem Kwadrat. Aktorka pracowała w teatrze ponad 10 lat, dlatego ta decyzja zszokowała niemalże wszystkich. Kobieta we wzruszającym wpisie na Instagramie podziękowała ludziom, z którymi współpracowała. Szczególne podziękowania otrzymał Paweł Małaszyński.

marta żmuda-trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska zasłynęła z takich seriali jak: Na dobre i na złe”, „Blondynka”, czy „Przyjaciółki”. Ponadto aktorkę można było zobaczyć na deskach teatru Kwadrat w Warszawie, gdzie grała od 11 lat. Niestety, ten etap swojego życia Marta ma już niestety za sobą.

– 15 maja 2010 roku miała miejsce premiera spektaklu ”Kiedy Harry poznał Sally” w Teatrze Kwadrat. Rola Sally była moją pierwszą na deskach Kwadratu. Potem były: Judy w ”Ślubie doskonałym”, Małgosia w ”Berku”, Amy w ”Ciotce Karola”, Corie w ”Przez park na bosaka”, Belinda w ”Czego nie widać”, Jane w ”Kłamstewkach” i Laura we ”Wrócę przed północą” – rozpoczęła Marta Żmuda Trzebiatowska.

Marta Żmuda-Trzebiatowska odchodzi z teatru Kwadrat!

Następnie aktorka poinformowała, że oficjalnie odchodzi z teatru Kwadrat.

– Właśnie odeszłam z zespołu Teatru i chcę podziękować wielu cudownym ludziom, których przez te 11 lat spotkałam na swojej zawodowej drodze. Przepraszam, że tu, ale nie wiem kiedy w końcu się zobaczymy – kontynuowała aktorka.

W dalszej części pożegnania, Marta Żmuda-Trzebiatowska podziękowała wszystkim współpracownikom teatru, z którymi miała styczność w trakcie pracy.

– Dziękuję wszystkim, z którymi miałam przyjemność pracować i się od nich uczyć: Aktorkom i Aktorom, całemu cudownemu zespołowi technicznemu (będę za Wami tęsknić dziewczyny i chłopaki!!!), wszystkim pracownikom biura. Dziękuję dyrektorowi Edmundowi Karwańskiemu – za zaproszenie do zespołu i dyrektorowi Andrzejowi Nejmanowi – za każdy dzień wspólnej przygody w Kwadracie. Jednak przede wszystkim dziękuję Wam, WIDZOM, że przez te 11 lat, kiedy otwierała się wieczorem kurtyna, mogłam dla Was grać. Będę za Wami tęsknić, choć mam nadzieję, że jeszcze dla Was zagram… – pisała kobieta.

Szczególne podziękowania otrzymał zaś kolega po fachu – Paweł Małaszyński.

– I na koniec, szczególne podziękowania, dla mojego kolegi, Pawła Małaszyńskiego, który pokazał mi Kwadrat i asystował, wspierał, kiedy stawiałam pierwsze kroki na „kwadratowej” scenie. Dziękuję za wszystko Paweł – dodała na koniec aktorka.

Please follow and like us: