Home Celebryci Anna Mucha ostro o rowerzystach! Przesadziła?

Anna Mucha ostro o rowerzystach! Przesadziła?

Anna Mucha ostro o rowerzystach! Przesadziła?
0
0

Anna Mucha znana jest z tego, że ponoszą ją emocje i gdy coś ją frapuje, musi się tym podzielić ze światem. Tym razem, aktorka postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami a propos rowerzystów. Celebrytka rzuciła mocne słowa w stronę cyklistów, jednak internauci postanowili stanąć w ich obronie.

anna mucha

Anna Mucha często nie przebiera w słowach, o czym wielokrotnie mogliśmy się przekonać. Niestety niedawno, aktorkę znowu poniosły emocje i postanowiła nagrać o tym osobną relację na InstaStories. Ofiarą byli biedni rowerzyści. Co takiego rozwścieczyło Annę Muchę?

Otóż powodem nagrania wzburzonego monologu był fakt, że większość rowerzystów jeździ bez kasku. Tym nagraniem, Anna Mucha (jak zaznaczyła) chciała otworzyć dyskusję na niezwykle ważny temat, który ją osobiście irytuje.

– Otóż, gdzie, do cholery, rowerzysto wjeżdżający na ulicę, masz kask? W du*ie, za przeproszeniem? Powinieneś go mieć na głowie, ponieważ w momencie, gdy wyjeżdżasz na jakąkolwiek drogę, twój mózg może mieć znaczenie dla ciebie w przyszłości – mówiła na nagraniu Anna Mucha.

Następnie aktorka zauważyła, że dodatkowo wielu rowerzystów nie dość, że jeździ bez kasku to jeszcze ma w swoich uszach słuchawki.

– Bardzo proszę, żeby rowerzyści, którzy wyjeżdżają gdziekolwiek poza ogródek działkowy, nosili kaski. Jeszcze na dodatek jeżdżą w słuchawkach… – kontynuowała aktorka.

PARTNER ANNY MUCHY PRZEBRANY W JEJ KIMONO!

Następnie celebrytka zrobiła ankietę na swoim Instagramie z zapytaniem, czy posiadanie kasku powinno być obowiązkowe. Pytanie podzieliło internautów. Jedni się zgadzali z aktorką, jednak większość uznała, że przesadza i kazali jej ”zjeść Snickersa”. A jakie są Wasze odczucia?

Please follow and like us: