Home Celebryci Filip Chajzer zmaga się z depresją. Wstrząsający wpis!

Filip Chajzer zmaga się z depresją. Wstrząsający wpis!

Filip Chajzer zmaga się z depresją. Wstrząsający wpis!
0
0

Filip Chajzer postanowił opowiedzieć swoim fanom o niezwykle trudnym okresie w jego życiu. Znany polski dziennikarz TVN-u zmaga się bowiem od ponad roku z depresją. O tej tragicznej chorobie wiedzieli dotychczas tylko najbliżsi, jednak mężczyzna zdecydował się otwarcie powiedzieć o tym swoim fanom.

filip chajzer

Filip Chajzer to znany polski dziennikarz ze stacji TVN, który od kilku lat prowadzi wraz z Małgorzatą Ohme ”Dzień Dobry TVN”. Mężczyzna znany jest ze swojej ogromnej ekstrawertyczności oraz z niemałego poczucia humoru. Dlatego dla wielu ostatnie wyznanie dziennikarza może być ciężkim szokiem.

Filip Chajzer zmaga się z depresją.

Filip Chajzer na swoim Facebooku opublikował wpis, gdzie opowiedział jak od ponad roku walczy z depresją. Wszystko zaczęło się od tego, gdy zaczął dostawać wiadomości, które sugerowały, że lepiej by było, gdyby popełnił samobójstwo.

– To będzie osobiste. Od stycznia zeszłego roku mierzę się z depresją. Tylko moja rodzina i przyjaciele do tej pory wiedzieli na jakie dno ludzkiej psychiki spadłem. Terapia, leki. Poczucie własnej wartości na poziomie mułu. Strach przed wyjściem na ulice, Himalaje wysiłku, żeby stanąć przed kamerą. Styczeń 2020 to tysiące komentarzy dziennie o tym, że powinienem się zabić, że jestem nic nie warty, że jakiś człowiek z YouTube ma rację. Nawet kiedy wiesz, że nie możesz tego, czytać to jest wszędzie. Zmasowany atak, który zniszczył mi soft. Do dziś go do końca nie poskładałem. Często słyszę, że nawet kiedy się uśmiecham, zdradzają mnie oczy. I tak pewnie jest. To siedzi z tyłu głowy – napisał Filip Chajzer.

Prezenter TVN-u wyznał, że pandemia nieco pomogła mu odizolować się od ludzi a dzięki maseczce był na ulicy bardziej anonimowy.

– „Paradoksalnie marzenie o czapce niewidce trochę zrealizowała pandemia. Maseczka dawała poczucie, że Cię nie widać. Że ludzie których mijasz nie myślą o Tobie tego co czytasz. Że jestem anonimowy, zwykły. I tak oto tydzień temu spotkałem kobietę ze łzami w oczach. To koleżanka z pracy Twojej mamy. Próśb o pomoc jest tak wiele, ale powiedziałem – pomogę. Impuls. Wiedząc co będą znowu pisać – że się z czegoś wybielam, że pod publikę. Zawsze tak będzie, ale trudno – napisał Filip.

Pod poruszającym wpisem Chajzera pojawiło się mnóstwo komentarzy wsparcia. My również życzymy dziennikarzowi wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że uda mu się pokonać tak ciężką chorobę jaką jest depresja.

Please follow and like us: