Home Celebryci Edyta Górniak wspomina Jacka Kramka. Wzruszający wpis!

Edyta Górniak wspomina Jacka Kramka. Wzruszający wpis!

Edyta Górniak wspomina Jacka Kramka. Wzruszający wpis!
0
0

Znany trener personalny gwiazd Jacek Kramek umarł wczoraj w wieku 32 lat. Przyczyną śmierci mężczyzny był udar. To wydarzenie wstrząsnęło Edytą Górniak, która w przeszłości współpracowała z mężczyzną. Edyta Górniak na swoim Instagramie złożyła kondolencje rodzinie i dodatkowo wspominała swoją relację z mężczyzną.

edyta górniak

Edyta Górniak na swoim Instagramie wpis, gdzie pożegnała swojego byłego współpracownika Jacka Kramka. Para współpracowała ze sobą na planie teledysku piosenkarki „Lime”, gdzie Kramek zagrał główną rolę w klipie.

EDYTA GÓRNIAK WYZNAJE CZEGO PRAGNIE OD MĘŻCZYZN!

Nagła śmierć mężczyzny niesamowicie wstrząsnęła wokalistką, która nie może pogodzić się z odejściem swojego przyjaciela. W swoim wpisie, piosenkarka stwierdziła, że nie może znaleźć odpowiednich słów aby wyrazić swoje uczucia. Dodatkowo opowiedziała kim w jej życiu był Jacek Kramek. Na sam koniec zwróciła się do rodziny zmarłego i przekazała im kondolencje.

– Nie potrafię tego pojąć i nie potrafię przyjąć. Od kilku godzin jestem po prostu zamroczona i wstrząśnięta. Nie znajduję słów. Nie przyjmuję tego. To jest po prostu niemożliwe. 32 lata. Przemiły, radosny, pracowity, ambitny. Odszedł Jacek Kramek, mój główny aktor z klipu Lime… Tulę do serca całą rodzinę Jacka. Jestem w szoku – napisała Edyta Górniak.

Pod oświadczeniem pojawiło się wiele wyrazów wsparcia od internautów, którzy postanowili wesprzeć Edytę Górniak w tym trudnym dla niej czasie. My również łączymy się w bólu ze wszystkimi, którzy odczuwają stratę po odejściu Jacka Kramka. Dodatkowo składamy rodzinie wyrazy współczucia i kondolencje.

Please follow and like us: