Home Celebryci Eliksir młodości – Krzystof Ibisz wyjawia jego skład!

Eliksir młodości – Krzystof Ibisz wyjawia jego skład!

Eliksir młodości – Krzystof Ibisz wyjawia jego skład!
0
0

Krzysztof Ibisz to popularny dziennikarz telewizyjny, który znany jest wszystkim Polakom ze swojego młodego wyglądu. Choć trudno w to uwierzyć, Ibisz skończył w tym roku 54 lata. Jednak w jego przypadku prawdziwe jest polskie powiedzenie, że wiek to tylko liczby. Znany dziennikarz wygląda na 20 może 30 lat! W internecie można było przeczytać plotki, że Ibisz jest drugim Benjaminem Buttonem! Na szczęście już dziś, Krzysztof Ibisz zdradzi nam cały przepis na eliksir młodości. Mamy nadzieję, że dzięki niemu każdy z nas będzie wyglądał pięknie i młodo.

Krzysztof Ibisz ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Łodzi na wydziale aktorskim jednak swoje życie związał głównie z telewizji, choć nie tylko. Mogliśmy go poznać jako aktora, prezentera telewizyjnego, dziennikarza, pisarza, a nawet polityka. Naszego boga młodości kojarzymy głównie z programów ,, Awantura o kasę „, ,, Bar ” czy, ,, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami „, jednak największa popularność przyniósł mu program ,, Czar Par ”. Dziennikarz był dwukrotnie żonaty i ma 2 synów : Maksymiliana i Vincenta.

Młody wygląd Krzysztofa Ibisza od lat jest zagadką dla wielu Polaków, jednak dziś aktor na swoim profilu na Facebooku wstawił zdjęcie, w którym trzyma buteleczkę ,, Eliksiru Młodości ”.

eliksir młodości

Aktor postanowił podzielić się recepturą specyfiku dzięki któremu cały czas wygląda tak młodo. Na butelce możemy przeczytać, że tajemniczy żółty płyn jest produkowany w Young IBI Laboratories. Oczywiście jest to nawiązanie do młodego wieku i nazwiska dziennikarza. Fanom Krzysztofa bardzo spodobał się ten pomysł. Jeśli eliksir młodości wejdzie na rynek to możemy spekulować, że może nawet przegonić napoje takich gwiazd jak Anna Lewandowska czy Janusz Korwin – Mikke. Na ten moment celebryta nie podał ceny, za jaką będziemy mogli kupić magiczny napój.

Please follow and like us: