Home Celebryci Kuba Wojewódzki otwarcie kpi z rozwodu znanych celebrytów!

Kuba Wojewódzki otwarcie kpi z rozwodu znanych celebrytów!

Kuba Wojewódzki otwarcie kpi z rozwodu znanych celebrytów!
0
0

Małżeństwo Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej niestety nie przetrwało próby czasu. Dziennikarz po trzech miesiącach małżeństwa wyprowadził się z mieszkania i zażądał rozwodu. Do całego zajścia postanowił odnieść się samozwańczy król TVN-u – Kuba Wojewódzki. Mężczyzna w tygodniku ”Polityka” szczerze zadrwił z instytucji małżeństwa i szczerze powiedział co sądzi o całej sytuacji.

kuba wojewódzki

Parę dni temu media obiegła wiadomość, że małżeństwo Przemysława Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej zakończyło się. Para potwierdziła tę wiadomość za pomocą swojego Instagrama.

– Jak wiecie, bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym, żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po trzech latach związku i trzech miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie – napisała Martyna Wojciechowska.

Jakiś czas później, tę decyzję potwierdził również Przemysław Kossakowski.

– Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości niemającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy. Żyjmy zatem najlepiej, jak potrafimy i pozwólmy robić to innym – napisał w oświadczeniu podróżnik.

Rozwód pary to aktualnie gorący temat i pożywka dla wszystkich portali plotkarskich. Nie braknie również komentarzy ze strony celebrytów. Znany polski dziennikarz i show-man, Kuba Wojewódzki, postanowił powiedzieć parę słów na temat całego zajścia.

Kuba Wojewódzki szczerze o rozwodzie Przemka Kossakowskiego.

Kuba Wojewódzki niejednokrotnie miał polewkę z instytucji małżeństwa oraz miłości. Dlatego też, nie zdziwił nas fakt, że postanowił odnieść się do medialnego rozwodu swoich kolegów ze stacji.

– Gruchnęła wiadomość, jakoby małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przeszło już do historii. Podobno podróżnik wyprowadził się zaraz po ślubie. Wszystko zgodnie z moją teorią: małżeństwo to trzygwiazdkowy hotel. A dużo lepiej się śpi pod tysiącem gwiazd – napisał w tygodniku ”Polityka” Kuba Wojewódzki.

Please follow and like us: