Home Celebryci Znamy ostatnie słowa Wodeckiego przed śmiercią!

Znamy ostatnie słowa Wodeckiego przed śmiercią!

Znamy ostatnie słowa Wodeckiego przed śmiercią!
0
0

Śmierć Zbigniewa Wodeckiego była prawdziwym wstrząsem dla polskiego świata kultury. Polska pogrążyła się w długiej żałobie żegnając mistrza piosenki. Do dziś piosenki Wodeckiego wpędzają nas w prawdziwą, sentymentalną zadumę. Natalia Kukulska, która znała piosenkarza od dziecka postanowiła wyjawić ostatnie słowa, jakie wypowiedział Wodecki. Wielu fanów nie mogło powstrzymać się od płaczu.

wodeckiego

Zbigniew Wodecki przyjaźnił się z Anną Jantar oraz Jarosławem Kukulskim w latach 70. Muzyk planował nawet wspólną płytę z artystką, jednak te plany pokrzyżowała tragiczna śmierć piosenkarki.

Muzyk jednak zaprzyjaźnił się z córką znanej piosenkarki i wielokrotnie występował z nią na scenie. Łączyła ich przyjaźń nie tylko zawodowa ale również prywatna.

Natalia Kukulska wyznała, że ostatni raz spotkała Wodeckiego koło sklepu. Nie sądziła jednak, że widzi go po raz ostatni.

– Zbyszek jechał w trasę i coś kupował. Byłam dopiero co po urodzeniu mojej Laurki, bardzo chciał ją zobaczyć – powiedziała piosenkarka.

Zbigniew Wodecki w czasie rozmowy podszedł do samochodu aby zobaczyć córkę piosenkarki. Ostatnie co Kukulska usłyszała od muzyka to:

– Pamiętaj, żeby mama puściła tobie moją Maję. Mam nadzieję, że będziesz znała Maję – powiedział .

Gwiazda przyznała, że spełniła prośbę muzyka, który niedługo później zmarł. Ta historia głęboko poruszyła fanów jednego z najlepszych polskich piosenkarzy. A Wy co o tym sądzicie? Piszcie w komentarzach

Please follow and like us: