Home Celebryci Edyta Górniak wyznaje czego pragnie od mężczyzn!

Edyta Górniak wyznaje czego pragnie od mężczyzn!

Edyta Górniak wyznaje czego pragnie od mężczyzn!
0
0

Znana polska piosenkarka Edyta Górniak, w ostatnim wywiadzie postanowiła zdradzić jak wygląda jej ideał mężczyzny. Co ciekawe to nie wygląd fizyczny jest najważniejszy dla kobiety, jednak pewne konkretne cechy osobowości. Myślicie, że je posiadacie?

edyta górniak

Edyta Górniak to jedna z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek. Gwiazda wielokrotnie udowodniła swój kunszt wokalny na przeróżnych eventach i konkursach. Wielu mężczyzn zapewne zastanawia się, jaki gust ma piosenkarka.

EDYTA GÓRNIAK OPOWIADA O SWOIM NAJBARDZIEJ TRAUMATYCZNYM PRZEŻYCIU!

Edyta Górniak po nieudanym małżeństwie z Dariuszem Krupą, po dziś dzień pozostaje singielką. Oczywiście gwiazda spotykała się z wieloma mężczyznami, jednak żaden z nich nie został w jej życiu prywatnym na stałe.

W ostatnim wywiadzie polska piosenkarka postanowiła opowiedzieć, jaki powinien być idealny mężczyzna.

– Typ urody fizycznej… Na to tak nie zwracam uwagi w sumie tak bardzo. To, co mnie ujmuje w mężczyznach to przede wszystkim intelekt i poczucie humoru. Ja jestem osobą, która żyje bardzo intensywnie przez większość życia. Przeżyłam ogromnie dużo, widziałam bardzo dużo, dużo podróżuję, pracuję w show-biznesie, jako kobieta wychowuję dziecko sama. Moja głowa, poprzez wrażliwość na muzykę na ludzi jest tak aktywna, że zatrzymać moją uwagę w rozmowie nie jest tak łatwo – mówiła wokalistka.

Następnie Górniak przyznała, że idealny chłopak to taki, który potrafi ją zaintrygować i jest nieprzewidywalny.

– Nie chcę powiedzieć, że się szybko nudzę. Ale lubię rozmawiać z mężczyzną, który staje się dla mnie interesujący w czasie rozmowy. To musi być ktoś, kto ma wiele odsłon. To jest główny punkt zaczepienia mojej uwagi. Dopiero potem zauważam, że ma ładne oczy, tak przysłowiowo mówiąc, bo oczywiście zwracam uwagę na inne rzeczy. Jestem estetką, ale dla mnie najważniejszy jest umysł człowieka – opowiadała.

Jak myślicie, spełniacie wymagania polskiej celebrytki?

Please follow and like us: