Home News Zespół Piersi odcina się od Pawła Kukiza za lexTVN!

Zespół Piersi odcina się od Pawła Kukiza za lexTVN!

Zespół Piersi odcina się od Pawła Kukiza za lexTVN!
0
0

Polski zespół Piersi na swoim Facebooku opublikował oficjalne oświadczenie w sprawie Pawła Kukiza. Zespół poprosił swoich fanów aby przestali łączyć z grupą muzyczną oraz o ”nazywanie rzeczy po imieniu”. Czy nawet zespół odwrócił się od Pawła Kukiza?

zespół piersi

Zespół Piersi powstał w latach 90 ubiegłego wieku a Paweł Kukiz był jego członkiem do 2013 roku. Odejście Kukiza z zespołu odbyło się w nieprzyjemnej atmosferze. Ponadto wszystkie kłótnie między Kukizem a zespołem, były rozstrzygane na sali sądowej. Ostatecznie Paweł Kukiz przegrał proces ze swoim byłym zespołem.

Paweł Kukiz pod ostrzałem wszystkich.

Wiele się mówi o ostatnim głosowaniu Pawła Kukiza, który zagłosował za ustawą lexTVN. Wielu nazywa Pawła Kukiza zdrajcą, który dał się przekupić Jarosławowi Kaczyńskiemu, chociaż w 2015 przysięgał, że nigdy nie zdradzi swoich ideałów. Ostatecznie Paweł Kukiz zagłosował za nowelizacją ustawy o KRRiT.

Teraz, zespół Piersi również postanowił powiedzieć, co sądzi o swoim byłym członku.

– Szanowni Państwo, z wielką przykrością czytamy i słuchamy wszystkich komentarzy, jakie rykoszetem odbijają się na zespole PIERSI, na skutek działań byłego wokalisty zespołu, obecnie posła RP. Chcemy przypomnieć, że zakończony proces sądowy (2015 – 2017), który był wynikiem pozwu Pawła Kukiza, zakończył się przyznaniem prawa do nazwy obecnym muzykom zespołu PIERSI i Paweł Kukiz od tego czasu nie ma nic wspólnego z naszym zespołem. Pojawiające się artykuły czy wypowiedzi, że jakoby wokalista zespołu PIERSI przyczynił się do przegłosowania czegokolwiek w sejmie jest stwierdzeniem błędnym. Bardzo prosimy o nazywanie rzeczy po imieniu, czyli: BYŁY WOKALISTA ZESPOŁU PIERSI lub najlepiej Poseł Kukiz. No cóż… trzeba było pozostać starym punkowcem – napisał w oświadczeniu zespół.

Please follow and like us: