Home Celebryci Maffashion nazywa Jakuba Rzeźniczaka ”wymoczkiem” Powód…

Maffashion nazywa Jakuba Rzeźniczaka ”wymoczkiem” Powód…

Maffashion nazywa Jakuba Rzeźniczaka ”wymoczkiem” Powód…
0
0

Ostatni czas nie był łatwy dla Magdaleny Stępień. Jej wieloletni partner, Jakub Rzeźniczak porzucił ją w 8 miesiącu ciąży a dodatkowo miesiąc później został przyłapany na randce z inną kobietą. Stępień wrzuciła ostatnio niepokojącą relację na swoje InstaStories na które szybko zareagowała Maffashion. Ponadto blogerka zaapelowała o wsparcie i pomoc dla partnerki Rzeźniczaka.

maffashion

Maffashion apeluje o pomoc dla Magdaleny Stępień!

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak tworzyli przez długi czas świetną parę. Niestety, ich związek uległ rozpadowi w niezwykle złym czasie – 8 miesiącu ciąży kobiety. Dodatkowo, Jakub Rzeźniczak szybko się pozbierał po zerwaniu, ponieważ miesiąc później był widziany na randce z inną kobietą. Stępień nie pozbierała się jak widać tak szybko jak jej były partner i na swoim Instagramie dodała niepokojący wpis.

– Chyba rzeczywiście muszę odpocząć chwilę od tego wszystkiego! W dniu dzisiejszym ojciec mojego dziecka dopiął swego, zniszczył mnie totalnie i tym samym osiągnął sukces. Może być dumny i cieszyć się już swoim szczęściem w spokoju. Raz na zawsze zamknął mi buzię! – powiedziała Magdalena Stępień.

Na słowa modelki szybko zareagowała znana blogerka modowa Maffashion, która zwróciła się do swoich fanów o pomoc dla ex partnerki Rzeźniczaka.

– Czy są tu jakieś osoby, które mogłyby Magdzie pomóc? Jak na dłoni widać, że robi się niebezpiecznie. Potrzebna jest fachowa pomoc! Kobieta jest w połogu, rozchwiana emocjonalnie, skrzywdzona (może i „na życzenie” – jak to inni piszą, z własnej naiwności, źle ulokowanych uczuć etc.) i pozostawiona, jak widać, sama sobie. Nie wiem, gdzie są bliscy? Przyjaciele, rodzina? Halo! – mówiła Maffashion

Ponadto blogerka nie zostawiła suchej nitki na Jakubie Rzeźniczaku.

– Nie opłakuj już więcej tego wymoczka, niedojrzałego, którego w żaden sposób nie można nazwać mężczyzną! Jesteś młoda, zdrowa, całe życie przed tobą! Także prawdziwa miłość – dodała Julia Kuczyńska.

Ostatecznie Magdalena Stępień podziękowała blogerce za wsparcie i poinformowała, że jest już pod opieką specjalisty.

– Julka, dziękuję! Jestem już pod opieką lekarza terapeuty. Nie jestem sama. Jesteśmy bezpieczni. Nie martwcie się. Podniosę się silniejsza – powiedziała Stępień.

Please follow and like us: