Home Celebryci Majka Jeżowska komentuje zachowanie Nergala. ”Prosiliśmy żeby tego nie robił”!

Majka Jeżowska komentuje zachowanie Nergala. ”Prosiliśmy żeby tego nie robił”!

Majka Jeżowska komentuje zachowanie Nergala. ”Prosiliśmy żeby tego nie robił”!
0
0

Zapewne wszyscy pamiętacie słynne nagranie z urodzin Andrzeja Piasecznego. Niefortunne nagranie, gdzie Piaseczny ”JE*** biede, PiS i Konfederację” pojawiło się na InstaStory Adama ”Nergala” Darskiego. Dziś, piosenkarka Majka Jeżowska, postanowiła odnieść się do imprezy i całego nagrania.

majka jeżowska

W styczniu 2021 roku Andrzej Piaseczny świętował swoje urodziny. Z tej okazji piosenkarz zorganizował imprezę, na której pojawiły się takie osoby jak Majka Jeżowska czy Nergal. Członek grupy metalowej Behemoth co jakiś czas wstawiał relację z imprezy. Na jednym z nagrań mogliśmy obejrzeć toast Andrzeja Piasecznego, gdzie mówi ”JE*** biedę, PiS i Konfederację”. Nagranie odbiło się szerokim echem w internecie.

MAJKA JEŻOWSKA NIECHCIANA WE WŁASNYM KRAJU!

Po kilku miesiącach, Majka Jeżowska postanowiła w wywiadzie odnieść się do nagrania z imprezy.

– Sugerują, że była to jakaś impreza patologiczna, że nie wiadomo, co się tam działo. A to był początek imprezy, gdzie wznosiliśmy toast za jubilata wspaniałym winem, które sam kupił – powiedziała piosenkarka.

Następnie piosenkarka otwarcie skrytykowała zachowanie Darskiego. Podobno wszyscy goście prosili muzyka o nienagrywanie, jednak ten nie chciał słuchać.

– Oprócz tego, że była to prywatna impreza i nikt nie powinien wrzucać filmików z prywatnej imprezy do sieci, ale znając Adasia, który niczego się nie boi, i ma wszystko gdzieś, wrzucił, pomimo że prosiliśmy, aby nie nagrywał – dodała Majka Jeżowska.

Please follow and like us: