Home Celebryci Rafał Maserak ostro do policjantów! Nazwał ich…

Rafał Maserak ostro do policjantów! Nazwał ich…

Rafał Maserak ostro do policjantów! Nazwał ich…
0
0

Rafał Maserak znany z programu ”Taniec z gwiazdami” w czasie spaceru z synkiem, spotkał protestujących pod Sądem Okręgowym grupę obywateli. Tancerzowi udało nagrać się brutalne zatrzymanie protestujących przez polską policję. Na nagraniu możemy usłyszeć jak mężczyzna krzyczy ”ZOMO, ZOMO” do funkcjonariuszy. Niestety nic to nie dało.

rafał masereak

Rafał Maserak jest znanym tancerzem i choreografem z programu ”Taniec z gwiazdami”. Gwiazdor jest jednym z trenerów i ponadto był w programie niemal od początku. Tancerz znany był ze swojego bujnego życia towarzyskiego, teraz jednak jest związany z Małgorzatą Lis, z którą ma kilkumiesięcznego syna Leonarda.

W czasie spaceru z dzieckiem, tancerz natknął się na zatrzymanie protestujących obywateli. Tancerz na swoim instagramie opowiedział, ze to co zobaczył go przerosło.

– Przed chwilą opublikowałem nagranie spod sądu i ja mam świadomość tego co się dzieje na ulicach naszego kraju, ale to, co przed chwilą widziałem na własne oczy na żywo, przerosło wszystko, co o tym myślałem – powiedział tancerz

Następnie dodał.

Jestem roztrzęsiony i jestem w szoku. Idąc z dzieckiem na spacer, takie rzeczy się dzieją w naszym kraju. Strach wychodzić na ulicę (…) Jestem w wielkim szoku. Uważajcie na siebie – powiedział Rafał Maserak

Mamy nadzieję, że te wszystkie zatrzymania zakończą się szczęśliwie a rząd zmieni decyzję ws. Trybunału Konstytucyjnego.

Please follow and like us: