Home News Jacek Kurski wyjaśnia dlaczego jego córka ma trzy imiona!

Jacek Kurski wyjaśnia dlaczego jego córka ma trzy imiona!

Jacek Kurski wyjaśnia dlaczego jego córka ma trzy imiona!
0
0

18 lipca prezes TVP Jacek Kurski wziął ślub kościelny ze swoją żoną Joanną w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Był to już drugi ślub kościelny prezesa TVP. Kilka dni temu na świat przyszło kolejne dziecko byłego polityka PiS – Anna Klara Teodora Kurska. Jacek Kurski w wywiadzie wyjawił, dlaczego jego córka otrzymała aż trzy imiona.

jacek kurski

JACEK KURSKI ZAŁATWIŁ DLA ŻONY KONCER ANDREA BOCELLEGO!

Anna Klara Teodora przyszła na świat w szpitalu MSWiA przy Wołoskiej. Tuż po wyjściu ze szpitala na świeżo wykąpanych rodziców rzucili się dziennikarze i paparazzi. Prezes TVP w rozmowie z dziennikarzem gazety ”Fakt” wyjawił dlaczego postanowił wraz z żoną dać córce aż trzy imiona.

– Jestem gotowy na nieprzespane noce, bo mam nocny tryb życia. Nie ma większego szczęścia niż dziecko, które jest puentą miłości. Dla nas to było największe marzenie. Anna to imię po mojej mamie, Klara siostrze mojej mamy, a Teodora to mama dwóch wymienionych wcześniej kobiet. Zawsze czułem wsparcie i modlitwę mojej mamy. Mama wyprosiła to dziecko u Boga. Byłem bardzo szczęśliwy jak Joanna zaproponowała, by nasza córka nosiła imię po mojej mamie – powiedział Jacek Kurski.

Dodatkowo głos postanowiła zabrać też Joanna, która stwierdziła, że córka jest jednak bardziej podobna do tatusia.

– Anna jest cudowna. Jak głaszczę ją po główce to czuje włosy męża, bo ma już kilka włosków. Jest temperamentna jak córka prezesa. – skomentowała Joanna Kurska.

Please follow and like us: