Home Celebryci Lara Gessler opowiada o trudnościach macierzyńskich…

Lara Gessler opowiada o trudnościach macierzyńskich…

Lara Gessler opowiada o trudnościach macierzyńskich…
0
0

Lara Gessler jest od kilku miesięcy szczęśliwą mamą. Wiadomo jednak, że okres macierzyństwa nie jest cały czas usłane różami. Często pojawiają się pewne trudności. Celebrytka, która jes niezwykle związana ze swoimi fanami postanowiła opowiedzieć o tych trudnościach przez instagrama. Kobieta zdradziła jak długo starała się o ciążę i o karmieniu piersią.

lara gessler

Lara Gessler tworzy aktualnie szczęśliwą rodzinę, wraz ze swoim mężem, biznesmenem – Piotrem Szelągiem. 21 października na świat przyszla cudowna córeczka o imieniu Nena. Restauratorka od razu pokazała dziewczynkę na swoich mediach społecznościowych.

Dziś Lara Gessler zmaga się z codziennymi trudnościami macierzyństwa. Cały czas jednak pozostała aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio, postanowiła opowiedzieć swoim obserwatorom o diecie, którą stosuje po ciąży.

– Jem wszystko. Tak, jak przez całą ciążę podchodziłam zdroworozsądkowo do tego tematu. Wszystko w odpowiednich proporcjach i bez przewrotów. Gdybym wcześniej nie piła kawy czy nie jadła surowych ryb, to teraz bym nie zaczynała, ale, że jadłam, to jem nadal – powiedziała Lara Gessler.

Niestety, kobieta miała też przez to problemy zdrowotne.

– Karmię cały czas tylko piersią. W pierwszym miesiącu miałam zapalenie piersi, ale dałam radę z pomocą laktatora bez interwencji leków – dodała.

Restauratorka opowiedziała też jak długo starała się o dziecko.

– Jeśli czegoś bardzo chcesz, to ciężko o totalny luz. Dajcie sobie czas i załóżcie, że to zajmie trochę więcej, niż norma przewidziana dla twojego wieku. Dla 30+ to 6-12 miesięcy. Niestety, dużo się mówi o wpadkach i niepłodności, ale trzeba mieć też świadomość, ile to zajmuje zdrowym rodzicom. Inaczej po 3 miesiącach starań łapiesz paranoję, że coś z Tobą nie tak. U nas to było 6 miesięcy. Przy PCOS to dobry wynik – dodała na koniec.

Please follow and like us: