Home Celebryci Martyniuk zdradza tajniki swojego rodzinnego życia.

Martyniuk zdradza tajniki swojego rodzinnego życia.

Martyniuk zdradza tajniki swojego rodzinnego życia.
0
0

Zenon Martyniuk to absolutny król muzyki disco-polo. W swoich piosenkach, muzyk opowiada przeważnie o miłości i relacjach damsko-męskich. Jak się okazuje, piosenkarz w życiu prywatnym również jest romantykiem. Często w wywiadach podkreśla jak bardzo kocha swoją żonę, z którą tworzy szczęśliwe małżeństwo od ponad 30 lat.

martyniuk

Zenon Martyniuk w jednym wielokrotnie w wywiadach wyznawał, że małżeństwo z Danutą, to jedna z najlepszych rzeczy, które mu się w życiu przytrafiły. Muzyk mimo upływu lat cały czas jest zakochany w swojej żonie i dzieli z nią nawet wspólne pasje.

ZENON MARRTYNIUK WYPOWIADA SIĘ NA TEMAT WYBRKÓW SYNA!

– Lubię porządki w obejściu, koszenie trawy, sadzenie kwiatów, podcinanie roślin, drzew. Kiedy wracam z trasy, głównie tym się zajmuję. Razem z żoną chętnie to robimy. Można powiedzieć, że ogrodnictwo to nasza pasja. Mamy na obrzeżach Białegostoku domek i często go odwiedzamy – powiedział w wywiadzie wokalista.

Mężczyzna zawsze mógł liczyć na żonę w absolutnie każdej sytuacji. Piosenkarz nie ukrywa, że to dzięki niej udało mu się wejść na sam szczyt sukcesu. Martyniuk nie ukrywa, że każdą decyzję podejmuje wspólnie ze swoją małżonką, gdyż ceni sobie jej niezwykle trafne porady, na których nigdy się nie zawiódł.

– Zazwyczaj się jej radzę i pytam, jeśli mam jakiś dylemat. Najczęściej decyzje dotyczące domu czy naszego życia podejmujemy wspólnie – dodał Zenek Martyniuk.

Taka miłość to prawdziwy skarb, dlatego gratulujemy Zenonowi tak udanego małżeństwa. Życzymy mu wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że jeszcze długo będzie bawił polską publiczność swoją wybitną twórczością.

Please follow and like us: