Home Celebryci Kaczorowska odpowiedziała na plotki czy jest w ciąży!

Kaczorowska odpowiedziała na plotki czy jest w ciąży!

Kaczorowska odpowiedziała na plotki czy jest w ciąży!
0
0

O tym czy Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży, portale plotkarskie rozpisują się już od wielu miesięcy. Aktorka przez długi czas, trzymała tę informację w tajemnicy i nikt do końca nie wiedział, czy w tych plotkach jest chociaż ziarenko prawdy. Jednak w dzisiejszym wywiadzie, Kaczorowska zdradziła, że wraz ze swoim mężem spodziewają się drugiego dziecka.

kaczorowska

Na temat ciąży Agnieszki Kaczorowskiej, media spekulowały już od jakiegoś czasu. Aktorka trzymała bowiem tę informację w tajemnicy a dodatkowo pojawiały się wypowiedzi, w których krytykowała gratulowanie komuś ciąży, kto tego nie potwierdził.

– Gratulowanie komuś ciąży lub pytanie o ciążę w momencie, kiedy ta osoba nie poruszyła tematu ciąży, a tym bardziej jej nie potwierdziła, jest bardzo nie na miejscu z wielu powodów. Może to po prostu skrzywdzić kobietę. Są różne trudne sytuacje – mówiła w wywiadzie Agnieszka Kaczorowska.

Tym razem, w wywiadzie dla gazety ”Party” gwiazda postanowiła przekazać cudowną informacje.

– Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa – powiedziała aktorka.

Ponadto kobieta opisała każdy etap swojej ciąży. Pierwszy niestety nie należał do najlepszych, jednak jak podkreśliła, teraz jest zdecydowanie lepiej.

– Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką – dodała na koniec Agnieszka Kaczorowska.

Please follow and like us: