Home Celebryci Krzysztof Bosak jest najszczęśliwszym mężczyzną na ziemi bo…

Krzysztof Bosak jest najszczęśliwszym mężczyzną na ziemi bo…

Krzysztof Bosak jest najszczęśliwszym mężczyzną na ziemi bo…
0
0

Jeden z liderów ugrupowania Konfederacja – Krzysztof Bosak – przekazał nam dzisiaj wspaniałą wiadomość. Wraz ze swoją żoną Kariną, na instagramie ogłosił, że został świeżo upieczonym tatą. W swoim wpisie podziękował swojej żonie za dzielne znoszenie ostatnich miesięcy ciąży!

krzysztof bosak

Kilka miesięcy temu Krzysztof Bosak ogłosił na swoich social mediach, że wraz ze swoją żoną spodziewają się dziecka. Wiadomość ta nastąpiła jednak dopiero, gdy bystrzy internauci zauważyli zaokrąglony brzuszek Kariny Bosak. Dziś, po kilku miesiącach oczekiwania, lider Konederacji potwierdził, że na świat przyszedł syn.

Polityk na instagramie opublikował pierwsze zdjęcie z żoną i swoim nowonarodzonym synkiem. We wpisie podziękował swojej żonie za wytrwałość oraz ponadto całemu personelowi szpitala.

Dodatkowo we wpisie, Krzysztof Bosak poinformował, jak nada synowi na imię.

– W ostatnich dniach nasza rodzina powiększyła się! W domu z nami jest już Artur Maksymilian. Wielkie gratulacje i podziękowania dla Kariny, która dzielnie znosiła trudy ostatnich miesięcy. Dziękuję także lekarzom i położnym, którzy opiekowali się Kariną i Arturem podczas ciąży i porodu. Nasz synek urodził się zdrowy i ma pogodne usposobienie. Z góry dziękuję za wszystkie gratulacje! Pozdrowienia dla wszystkich mam oczekujących dziecka i rodziców opiekujących się maluchami! – napisał polityk

Pod zdjęciem pojawiło się tysiące komentarzy z gratulacjami. My również chcemy pogratulować i życzyć im wszystkiego dobrego.

Please follow and like us: