Home Celebryci Kinga Rusin uciekła ze stolicy. Gdzie teraz mieszka?

Kinga Rusin uciekła ze stolicy. Gdzie teraz mieszka?

Kinga Rusin uciekła ze stolicy. Gdzie teraz mieszka?
0
0

Kinga Rusin, znana prezenterka telewizyjna wyznała, że nie mieszka już w Warszawie! Kobieta wyprowadziła się ze stolicy 8 miesięcy temu w bardziej ustronne miejsce. Jak twierdzi była prowadząca Dzień Dobry TVN, na łonie natury o wiele lepiej znosi się pandemię.

kinga rusin

Kinga Rusin to obecnie jedna z najbardziej wpływowych gwiazd w polskim show-biznesie. Dziennikarka przez wiele lat prowadziła śniadaniówkę na TVN, jednak całkiem niedawno rzuciła pracę i zajęła się innymi rzeczami. Dziennikarkę najczęściej możemy zobaczyć teraz na instagramie, gdzie jest bardzo aktywna. Ostatnio udzielała na nim duchowego wsparcia dla protestujących kobiet w związku z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego.

KINGA RUSIN ODCHODZI! CO JEDNAK NA TO FANI?

Jednak aktualnie nie wiadomo czym dokładnie zajmuje się Kinga Rusin. Kobieta wcześniej wyznała, że będzie się skupiać na działalności biznesowej. Przypominamy, że dziennikarka ma firmę kosmetyczną, która świetnie sobie radzi w ostatnich latach.

– Chyba każdy, kto miał możliwość uciec w lockdownie z miasta, to zrobił. Łatwiej znosić pandemię, mając dookoła tylko naturę – powiedziała Kinga Rusin.

Dodatkowo dziennikarka zdradziła lokalizację swojego obecnego pobytu!

– Ulokowaliśmy się na północnym wschodzie Polski, wśród jezior i pagórków. Praca zdalna nie jest dla nas niczym nowym – powiedziała Kinga Rusin.

Mamy nadzieję, że dziennikarka jest w pełni zadowolona ze swojej decyzji. Liczymy, że w ustronnym miejscu uda jej się odpocząć od warszawskiego gwaru i zgiełku.

Please follow and like us: