Home Ludzie Izabela Trojanowska miała poważny wypadek na koncercie!

Izabela Trojanowska miała poważny wypadek na koncercie!

Izabela Trojanowska miała poważny wypadek na koncercie!
0
0

Podczas ostatniego koncertu TVP wydarzył się niespodziewany wypadek. Znana i szanowana polska piosenkarka Izabela Trojanowska zaliczyła nieszczęśliwy upadek. Jak przyznała w najnowszym wywiadzie, schodząc ze sceny praktycznie ”wyła z bólu”.

izabela trojanowska

Izabela Trojanowska wystąpiła na Wakacyjnej Trasie Dwójki zorganizowanym przez Telewizję Polską. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, jednak mimo tego doszło do wypadku. Podczas występu, piosenkarka nagle przewróciła się a po jej minie można było wnioskować, że upadek nie należał do przyjemnych. W ostatnim wywiadzie, wokalistka opowiedziała trochę więcej o całej sytuacji i wyjaśniła co było przyczyną upadku.

– Obcas mi wszedł między szklane elementy na scenie, po której chodziłam. To musiało się tak skończyć. Generalnie dobrze, że to było po piosence, bo w trakcie byłby problem z jej dokończenie – mówiła dla portalu Plotek Izabela Trojanowska.

Ręka artystki jest mocno spuchła dlatego piosenkarka zdecydowała się na prześwietlenie. Wyników niestety, jeszcze nie znamy.

– Upadłam na lewą rękę. Poprosiłam serwis medyczny, aby sprawdził, czy wszystko z nią w porządku. Prawdopodobnie nie ma złamania bezpośredniego, ale ręka musi zostać prześwietlona. Już dzwoniłam, prosząc o termin. Na pewno jest mocne stłuczenie i do tego ręka jest spuchnięta. Adrenalina spowodowała, że nie czułam żadnego bólu, ale jak się normalnie człowiek przewróci, to jest inaczej. Dopiero jak opuściłam amfiteatr, to wyłam z bólu. Mówi się, że kapusta dobrze robi, więc mam nią obwiązaną rękę aż do prześwietlenia – komentowała kobieta.

Pani Izabeli życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że powyższa kontuzja to nic poważnego i lada moment, będzie mogła wrócić do koncertowania.

Please follow and like us: