Home Celebryci Grabowski jest prześladowany za rolę Kaczyńskiego!

Grabowski jest prześladowany za rolę Kaczyńskiego!

Grabowski jest prześladowany za rolę Kaczyńskiego!
0
0

Nowy film Patryka Vegi ,,Polityka” ma się ukazać 6 września w Polskich kinach. Film ma ,,ukazać prawdziwą twarz polskiej polityki i polityków” i najbrutalniejsze fakty z życia polityków. Jak na razie znamy już część obsady filmu. Na ekranie zobaczmy Zamachowskiego jako Rydzyka, Chabiora jako Macierewicza, Królikowskiego jako Misiewicza no i oczywiście Andrzeja Grabowskiego jako Jarosława Kaczyńskiego. Jak twierdzą krytycy, którzy widzieli jedynie urywki z filmu, aktor świetnie odegrał swojego bohatera ale jeszcze lepszą pracę wykonała charakteryzacja. Czy jednak poprzez kreację aktorską Grabowski jest prześladowany lub poniżany?

Jak się okazuje, aktorowi ze względu na udział filmie odwołali występ stand-upowy w jednym z polskich miast. Stand-upy Grabowskiego są ogromnie popularna, dlatego też aktor korzysta z tego i jeździ po całej Polsce, prezentując swoje umiejętności. W jednej z miejscowości jego występ został jednak nieoczekiwanie odwołany przez organizatorów. Dlaczego? Ze względu na swój udział w filmie Patryka Vegi.

„Zajmuję się też stand-up’em. I kilka dni temu odebrałem telefon, że zaplanowany występ odwołano, bo miało na niego przyjść kilku ważnych dla organizatorów ludzi, którzy nie przyszliby, gdybym ja wystąpił. Więc ze mnie zrezygnowano. To pierwszy objaw tego, że ostracyzm następuje i pewnie będzie następował. Ale przeżyłem już tyle, że przeżyję i to. Mam tylko nadzieję, że do więzienia nie trafię” – mówił dla „Wprost” Andrzej Grabowski.

Gdy dziennikarz zapytał czy uważa, że film Patryka Vegi to film misyjny, aktor odpowiedział : „Zwykle o filmie, książce, czy dziele mówi się, gdy się ukaże”.

Grabowski jest prześladowany za udział w filmie Patryka Vegi ,, Polityka ”. Mamy nadzieję, że to ostatni taki incydent i Panu Andrzejowi, nigdy już nie przytrafi się taka przykra sytuacja.

Please follow and like us: