Home Porady Ile kosztuje Netflix? 3 opcje do wyboru! Sprawdź teraz!

Ile kosztuje Netflix? 3 opcje do wyboru! Sprawdź teraz!

Ile kosztuje Netflix? 3 opcje do wyboru! Sprawdź teraz!
0
0

Pamiętacie te czasy, że gdy chcieliście obejrzeć jakiś film lub serial trzeba było najpierw wybrać się do wypożyczalni filmów? Dziś takiej przygody już nie doświadczycie, ponieważ wszystkie te wypożyczalnie przeniosły się do internetu. Jedną z takich wypożyczalni jest Netflix który za ryczałtową opłatą daje nam dostęp do filmów i seriali. Choć Netflix pojawił się w zasadzie niedawno w Polsce bo w 2016 roku to kwestie cenowe dalej nie są znane wielu osobom. Dlatego też przybywamy z pomocą i przybliżamy wam cenowe wersje Netflixa. To ile kosztuje Netflix zależy oczywiście w ile osób chcemy z niego korzystać.

Ile kosztuje Netflix?

Cena jaką zapłacimy za miesięczny abonament jest oczywiście zależna od wariantu jaki zakupimy. Na Netflixie dostępne są 3 warianty : podstawowy, standard, premium.

Ile kosztuje Pakiet Podstawowy.

Zastanawiacie się ile kosztuje pakiet podstawowy? Jeśli zdecydujemy się na zakup podstawowy otrzymamy całą ofertę filmów, seriali i programów dostępnych na Netflix Polska. Będziemy mogli je oglądać na naszych laptopach, telefonach, telewizorach ze Smart TV i nawet na konsoli PS3 i PS4 . W pakiecie podstawowym jednocześnie może oglądać tylko jedna osoba. Jeśli zatem nie macie z kim dzielić konta na Netflixie, ten pakiet jest zdecydowanie dla Was. Cena tego pakietu wynosi 34 zł.

netflix

Ile kosztuje Netflix Pakiecie Standard.

W pakiecie Standard otrzymujemy wszystkie benefity jakie dostaliśmy w pakiecie podstawowym. Dodatkowo otrzymujemy oglądanie filmów w jakości HD i jednocześnie z Netflixa może korzystać 2 użytkowników. Cena tego pakietu wynosi 43 zł.

Ile kosztuje Netflix w Pakiecie Premium.

Na końcu zostaje nam najbardziej luksusowy pakiet dostępny na Netflixie – Premium. W pakiecie Premium możemy oglądać wszystkie filmy i seriale w jakości Ultra HD. Dodatkowo jednocześnie Netflixa może używać 4 użytkowników. Jeśli znajdziecie 3 osoby które będą chciały z Wami korzystać z Netflixa Wasz miesięczny abonament będzie wynosił 13 zł. Jest różnica między 13 zł a 52 zł prawda?

Darmowy miesiąc próbny.

Jak w większości płatnych aplikacji na Netflixie również jest nam zaoferowany 1 miesiąc próbny, JEDNAK NIE W POLSCE. Informacje na ten temat możemy znaleźć na oficjalnej stronie Netflixa w zagadnieniu „Informacje o bezpłatnym okresie próbnym”.

Darmowy miesiąc próbny został wycofany przez Netflix Polska, pół roku temat. Powodem takiego ograniczenia miały być podobno  oszustwa polegające na sprzedawaniu darmowego okresu próbnego na portalach aukcyjnych. „Netflix nieustannie testuje nowe rozwiązania na swojej platformie. W tym przypadku, by lepiej zrozumieć podejście konsumentów do oferty serwisu, sprawdzamy różne opcje dostępności i czasu trwania darmowego okresu próbnego. Nie każdy zobaczy zmiany, ale wszyscy, bez względu na to czy brali udział w teście, będą mogli skorzystać z bezpłatnego miesiąca” – mówił we wrześniu przedstawiciel Netflixa serwisowi rozrywka.blog.

Mamy nadzieję, że w końcu miesiąc próbny zostanie wznowiony w naszym kraju i każdy będzie mógł za darmo przetestować Netflixa przed zakupem odpowiedniego dla niego pakietu.

Please follow and like us: