Home Celebryci Adamczyk wziął ślub z 19 lat młodszą modelką!

Adamczyk wziął ślub z 19 lat młodszą modelką!

Adamczyk wziął ślub z 19 lat młodszą modelką!
0
0

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Piotr Adamczyk wziął ślub. Informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona ale jeden mały szczegół zdradził naszą parę zakochanych.

Piotr Adamczyk jest facetem, który przez długi czas nie mógł znaleźć wybranki z która spędzi całe swoje życie. Polski aktor wiązał się m.in z Magdą Gessler, Agnieszką Wagner, Anną Czartoryską, Katarzyną Gwizdałą i Weroniką Rosati.  Jednak od 2016 roku zaczął się spotykać z 27 letnią Karoliną Szymczak. Czy to prawda , że Adamczyk wziął ślub z Karoliną?

W ubiegłym tygodniu media obiegła informacja o nieoficjalnym ślubie aktora z Karoliną Szymczak. Jak podaje jeden z tabloidów „Piotr i Karolina pobrali się w sobotę 29 czerwca. Ceremonia była objęta ścisłą tajemnicą, a na uroczystości pojawili się tylko najbliżsi znajomi i rodzina pary.” Para bardzo chroni swoją prywatność, nie pokazuje się razem na ściance i rzadko wrzuca wspólne zdjęcia. Dlatego też potwierdzenia o ślubie jak na razie nie otrzymaliśmy aczkolwiek ich ostatnie zdjęcie sporo nam zdradziło. Mianowicie, na palcach naszych zakochanych można zauważyć złote obrączki. Sami zobaczcie ostatnie zdjęcie Adamczyka oraz MyStory Karoliny na portalu Instagram.

Obrączka na palcu jest. U Karoliny można zauważyć identyczną.

adamczyk wziął ślub

Myślimy, że na tej podstawie, informację, że Adamczyk wziął ślub, możemy uznać za potwierdzoną. Z tego powodu życzymy Państwu Młodym wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Please follow and like us: