Home Celebryci Cezary Pazura zaprasza na obiad do domu! Co musisz zrobić?

Cezary Pazura zaprasza na obiad do domu! Co musisz zrobić?

Cezary Pazura zaprasza na obiad do domu! Co musisz zrobić?
0
0

Cezary Pazura wraz ze swoją żoną postanowili wesprzeć coroczną akcje WOŚP Jerzego Owsiaka. Tym razem, do wylicytowania jest wspólny obiad z aktorem i jego żoną w ich rodzinnym domu. To wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów polskiej kinematografii, którzy chcieliby prywatnie poznać tego wybitnego aktora.

cezary pazura

Cezary i Edyta Pazura są małżeństwem już od 11 lat! Para doczekała się aż trójki dzieci: 11-letniej Amelii, ośmioletniego Antoniego i dwuletniej Rity. Małżeństwo jak co roku postanowiło się przyłączyć do charytatywnej zbiórki Jerzego Owsiaka.

Tym razem, za wygranie licytacji, zwycięzca będzie mógł zjeść obiad w domu samego Cezarego Pazury. To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów polskiej kinematografii i dodatkowo niepowtarzalna okazja na bliższe poznanie swojego idola.

Dodatkowo warto wspomnieć, że cały posiłek przygotuje Edyta Pazura, która już pokazała co potrafi robić w kuchni podczas programu „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”.

– W tym roku na aukcji na rzecz WOŚP do wylicytowania zaproszenie do naszego domu na obiad, który obiecuję, że przygotuję według własnych przepisów – napisała Edyta Pazura na swoim instagramie.

Pieniądze zebrane podczas zbiórki zostaną przekazane na dział laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał zaplanowano na 10 stycznia 2021 roku. Serdecznie zachęcamy Was wszystkim do wsparcia zbiórki i trzymamy kciuki za Waszą wygraną. Życzymy Wam wszystkim powodzenia!

Please follow and like us: