Home News Jacy artyści pojawią na Sylwestrze z Polsatem?!

Jacy artyści pojawią na Sylwestrze z Polsatem?!

Jacy artyści pojawią na Sylwestrze z Polsatem?!
0
0

Już wiemy jakich artystów będziemy mogli zobaczyć podczas Sylwestra z Polsatem. Impreza odbędzie się na dwóch ogromnych scenach, na których zagrają gwiazdy zarówno z Polski jak i z zagranicy. Całą imprezę poprowadzą tak znamienici dziennikarze jak: Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

polsatem

Sylwester z Polsatem z powodu pandemii koronawirusa na początku miał się nie odbyć, jednak włodarze stacji szybko zmienili swoją decyzję. To wspaniała wiadomość dla wielu Polaków, którzy z utęsknieniem czekali na tę cudowną imprezę. Ponadto dziś, władze stacji ujawniły kogo zobaczymy w tę sylwestrową noc.

Na scenie pojawią sie takie zespoły jak: Beata Kozidrak i Bajm, Sylwia Grzeszczak, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino, Liber&InoRos oraz oczywiście Doda.

Dodatkowo zagrają gwiazdy z zagranicy a są nimi: Loony, Fun Factory oraz Maizie Williams z Boney M. Stacja Polsatu opublikowała specjalny komunikat, w któym zachęca do oglądania ich Sylwestra.

Tegoroczny Sylwester będzie inny niż te, które znamy z poprzednich lat. Mimo wszystko spotkamy się z Wami na żywo i zapraszamy do wspólnego świętowania z Polsatem… w domu! Rozkręcimy największą domówkę w Polsce i w szampańskich humorach przywitamy Nowy Rok! A jak wiadomo, na każdej domówce najważniejsza jest muzyka. Dlatego podczas sylwestrowej nocy z Polsatem usłyszymy największe hity ostatnich lat, a nawet dekad – napisał w oświadczeniu Polsat.

Please follow and like us: