Home Celebryci Zofia Zborowska zapozowała w bieliźnie z ciążowym brzuszkiem!

Zofia Zborowska zapozowała w bieliźnie z ciążowym brzuszkiem!

Zofia Zborowska zapozowała w bieliźnie z ciążowym brzuszkiem!
0
0

Zofia Zborowska poinformowała niedawno w social mediach, że wraz z Andrzejem Wroną spodziewają się dziecka. Aktorka zapowiedziała, że chce zachować prywatność swojego potomka, dlatego nie zamierza go pokazywać w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak na swoje InstaStory wstawiła zdjęcie w bieliźnie aby pokazać internautom jak ciąża wpłynęła na jej ciało. Fani nie mogą wyjść z podziwu, bo kobieta wygląda znakomicie!

zofia zborowska

Zofia Zborowska to polska aktorka, córka wybitnego aktora Wiktora Zborowskiego oraz żona polskiego siatkarza Andrzeja Wrony. Artystka prowadzi aktywne życie na Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi fanami wieloma aspektami ze swojego życia prywatnego. Jakiś czas temu, aktorka poinformowała swoich fanów, że jest w ciąży.

Zborowska do tej pory nie pokazywała publicznie swojego brzuszka ciążowego aż do tej pory. Ostatnio na jej InstaStory pojawiło się zdjęcie, gdzie kobieta pozuje w samej bieliźnie.

To pierwsze takie zdjęcie, gdzie akorka pokazała jak wygląda jej ciało w czasie ciąży. Jak możemy zauważyć, termin zbliża się już wielkimi krokami! Niestety, Zofia poinformowała, że nie zamierza wyjawić płci dziecka oraz nie będzie pokazywać jego twarzy na swoim Instagramie. To jednak nie powstrzymuje jej fanów od zasypywaniem jej wiadomościami odnośnie płci oraz imienia dla dzidziusia.

Cała redakcja życzy przyszłym rodzicom wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że niedługo będą mogli w 100% cieszyć się z uroków rodzicielstwa.

Please follow and like us: