Home Celebryci Bogusław Linda nie wytrzymał. Aktor ostro o obecnej sytuacji!

Bogusław Linda nie wytrzymał. Aktor ostro o obecnej sytuacji!

Bogusław Linda nie wytrzymał. Aktor ostro o obecnej sytuacji!
0
0

Coraz więcej osób publicznych wypowiada się w gorących sprawach politycznych i społecznych. Bogusław Linda stronił od polityki a w internecie trudno znaleźć jakiekolwiek wypowiedzi na takie tematy. Tym razem aktor postanowił zabrać głos w sprawie, która od lat dzieli Polaków. Aktor jasno opowiedział się po jednej ze stron poprzez post na jednym z portali społecznościowych.

bogusław linda

W piątek po południu odbył się wielki protest pod siedzibą Kampanii Przeciw Homofobii. Protestujący byli oburzeni wyrokiem sądu, który skazał Michała Sz. – Margot – na dwa miesiące aresztu. Następnie aktywiści przeszli na Krakowskie Przedmieście, gdzie doszło do przepychanek z polską policją. W rezultacie Policja zatrzymała aż 48 najbardziej agresywnych osób.

– W związku z wczorajszym czynnym zbiegowiskiem zatrzymano 48-osób. Czynności procesowe zostaną zrealizowane z udziałem obrońców. Prowadzone będą także w związku ze znieważeniem policjanta jak również uszkodzeniem radiowozu. O zatrzymaniach poinformowano prokuraturę – poinformowała na swoim Twitterze stołeczna policja.

O powyższej sprawie wypowiadało się już wielu aktorów, piosenkarzy i celebrytów a wśród nich dodatkowo pojawił się Bogusław Linda. Aktor w swoim poście na Facebooku wyraził wsparcie osobom LGBT i jasno powiedział co sądzi o całej sprawie.

– Całe życie bardzo walczyłem o swoją wolność prywatną i uważam, że każdy ma prawo do swojej prywatnej wolności. Niezależnie od przekonań, ustroju biologicznego i spraw psychicznych Człowiek jest człowiekiem w każdym momencie i trzeba mu na to pozwolić. Zwłaszcza jeśli nie robi nic złego drugiemu człowiekowi. Dlatego jestem z wami – mówił w filmie aktor. 

Please follow and like us: