Home Celebryci Aleksandra Kwaśniewska wraca do telewizji TVN!

Aleksandra Kwaśniewska wraca do telewizji TVN!

Aleksandra Kwaśniewska wraca do telewizji TVN!
0
0

Jak donoszą media Aleksandra Kwaśniewska poprowadzi wraz z Marzeną Rogalską „Miasto kobiet” na TVN Style. Córka byłego prezydenta miała w ostatnim czasie długą przerwę od telewizji, jednak ostatecznie zdecydowała się na powrót. W najnowszym wywiadzie zdradziła, co skłoniło ją do podjęcia takiej decyzji.

aleksandra kwaśniewska

W sierpniu TVN poinformowało, że powraca program ”Miasto kobiet”, który będziecie mogli oglądać na TVN Style. Transmisję zakończono w 2015 roku, jednak stacja postanowiła wskrzesić program. Prowadzącymi mają być Marzena Rogalska oraz Aleksandra Kwaśniewska. Kobieta w wywiadzie zdradziła, dlaczego postanowiła powrócić do telewizji.

– Zarzekałam się, że moja przygoda z telewizją jest zakończona, a jedyne, co mogłabym rozważyć to kobiecy talk-show, bo za takim formatem naprawdę tęskniłam. Dlatego też, kiedy usłyszałam o tym pomyśle – pomyślałam, że to propozycja nie do odrzucenia – mówiła Aleksandra Kwaśniewska.

Ponadto kobieta obiecała, że w programie na pewno będzie się dużo działo. Jak twierdzi dziennikarka, powodem mają być różne spojrzenie na świat ze strony prowadzących.

– Założenie jest takie, żeby być blisko kobiet i żeby każda kobieta mogła odnaleźć siebie i swoje problemy, z którymi boryka się na co dzień. Dlatego też będą trzy prowadzące, które nie zawsze mają takie samo spojrzenie na różne kwestie. Nie mogę się doczekać naszej współpracy. Miałyśmy już nagrania próbne i mogę zdradzić, że wyszło naprawdę fajnie. Rzeczywistość się zmieniła i wiele spraw przeniosło się do przestrzeni online. Nowością będzie więc większa multimedialność naszego programu – mówiła Kwaśniewska.

Premiera programu odbędzie się 4 września o godzinie 16:00 na antenie TVN, jednak kolejne odcinki będą już na TVN Style o godz. 12:30 i 22:15 w TVN Style.

Please follow and like us: