Home Celebryci Doda podczas koncertu w Białymstoku ubrała się w…[VIDEO]

Doda podczas koncertu w Białymstoku ubrała się w…[VIDEO]

0
0

W sobotę w Białymstoku odbył się koncert ” Disco pod Gwiazdami ” na którym pojawiło się wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na tak ważnym wydarzeniu nie zabrakło również Doroty Rabczewskiej która swoim ubiorem. Dlatego też sprawdźmy co założyła na siebie Doda podczas koncertu!

Doda pojawiła się w tęczowej pelerynie na koncercie w Białymstoku!

Przypomnijmy, że 20 lipca w Białymstoku miał miejsce pierwszy marsz równości, który przechodził pod hasłem ” Białystok miastem dla wszystkich ”. Wydarzenie jednak nie spotkało się z pozytywnym odbiorem mieszkańców stolicy Podlasia. Na uczestników marszu czaili się agresywni mieszkańcy, głównie ze środowisk kibolskich, którzy wyłapywali pojedynczych uczestników marszu a następnie wyzywali ich, pluli, bili i kopali. Po tych skandalicznych wydarzeniach, wiele osób publicznych takich jak Małgorzata Rozenek – Majdan, Doda czy Maffashion wyraziło sprzeciw tego typu zachowaniom. Dorota Rabczewska wtedy skomentowała to tak ” Białystok. Miasto moich pięknych wspomnień, najlepszych koncertów, głośnej publiczności… Co się stało? Czy wchodząc u was na scenę, mamy się bać, że oddając serce dostaniemy w zamian kamieniem? ”.

Pomimo, że od tych wydarzeń minął już jakiś czas, piosenkarka postanowiła symbolicznie zamanifestować miłość i tolerancję. Piosenkaraka założyła na występ tęczową pelerynę i zaśpiewała piosenkę ” Odkryjemy miłość nieznaną ” z repertuaru Alicji Majewskiej.

Na instagramie wokalistki pojawiło się wiele komentarzy. Jedni byli zachwyceni gestem artystki i wysyłali jej wsparcie w komentarzach, jednak inni krytykowali piosenkarkę za ingerowanie w politykę i wyrażanie poparcia środowiskom LGBT. Krytycznie na temat występu Dody na Twitterze wypowiedziała się posłanka PiS Bernadetta Kryniecka.

Przypomnijmy, że Doda od lat wspiera środowiska LGBT, ponadto nie zapomina o tym otwarcie mówić w wywiadach i koncertach. A Wam jak się podoba jej gest? Uważacie, że takie demonstrowanie swojego poparcia ze sceny ma sens?

Please follow and like us: