Home Celebryci Żona Stuhra ujawniła przerażającą prawdę o…

Żona Stuhra ujawniła przerażającą prawdę o…

Żona Stuhra ujawniła przerażającą prawdę o…
0
0

Wszyscy wiemy, że Maciej Stuhr od jakiegoś czasu systematycznie komentuje obecny rząd przez swoje media społecznościowe. Aktor lubi wypowiadać się, na ważne dla Polski, tematy społeczne oraz kulturowe i nie wstydzi się swoich poglądów. Jednak nagle, żona Stuhra postanowiła powiedzieć prawdę. Nikt się nigdy nie podejrzewał, że przez to małżeństwo Stuhrów przeżywa istny koszmar.

żona stuhra

Maciej Stuhr często wypowiada się na temat ważnych wydarzeń politycznych i społecznych w Polsce. Aktor nigdy nie szczędzi języka i jest znany ze swoich bezkompromisowych wypowiedzi, przez co nie jest lubiany w niektórych środowiskach politycznych. Jednak jak się okazuje, ostatni aktora przelał czarę goryczy. Żona aktora postanowiła wyznać co ona i jej rodzina muszą czasem przeżywać.

Żona Macieja Stuhra zakłada mężowi kaganiec.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, bo tak nazywa się żona aktora, jest z zawodu dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem oraz autorką książek o tematyce zdrowotno-żywieniowej. Ponadto prowadzi bloga internetowego. Kobieta wyszła za aktora w 2015 roku i chyba nigdy nie sądziła, że będzie musiała przeżywać taki koszmar.

Ostatnio na blogu żony aktora, pojawił się tajemniczy wpis pt. „Zakładam mężowi kaganiec”.

– Nie spodziewałam się, że jako szczęśliwa kobieta w partnerskim związku będę próbowała zakazać czegoś mojemu mężowi. Ale przelało się. Zakładam kaganiec mężowi. Boję się o niego i o nas – napisała Katarzyna Błażejewska-Stuhr.

Jak mówi Katarzyna, publiczne wypowiedzi Macieja nie zawsze spotykają się z publiczną aprobatą co niesie za sobą bardzo przykre konsekwencje.

– Może myślicie, że przesadzam. Ja mówię to z perspektywy żony. Skończyły się kilkumiesięczne zdjęcia, jest kilka dni kiedy mąż może zrobić zakupy, odebrać dziecko ze szkoły albo zjeść z nami obiad. Ale musi iść rozmawiać o pracy nad serialem (tu pytania kończą się po 5 minutach) i zaczynają się pytania o politykę. Bo to się klika, bo to ludzi elektryzuje – co znowu powie Stuhr. […] A potem wpada to w młynek medialny, z kontekstu wyrwane są słowa, połączone bez sensu, zacytowane przez jedno medium i idzie dalej w świat – napisała przestraszona żona Stuhra.

Mimo, że wpisy aktora są nie raz w punkt oraz przyciągają do niego coraz to nowych wielbicieli, wrogów również przybywa. Jak się okazuje, pojawiały się groźby oraz dziwne telefony w nocy. Z tego powodu, dla bezpieczeństwa rodziny, Maciej Stuhr w najbliższym czasie nie będzie się wypowiadał na ważne dla Polski tematy.

Please follow and like us: