Home Celebryci Ostra kłótnia Lipińskiej z Ewą Minge. Do akcji wkroczył Baron!

Ostra kłótnia Lipińskiej z Ewą Minge. Do akcji wkroczył Baron!

Ostra kłótnia Lipińskiej z Ewą Minge. Do akcji wkroczył Baron!
0
0

Kilka dni temu Ewa Minge postanowiła skomentować rozpad najgorętszego związku w polskim show-biznesie. Mowa tu o związku Blanki Lipińskiej z Aleksandrem Milwiw-Baronem. Pisarka szybko skomentowała wypowiedź projektantki, nikt jednak się nie spodziewał takiej reakcji Barona.

lipińskiej

Blanka Lipińska jest polską pisarką, której sławę przyniósł erotyk ”365 dni”. Książka Lipińskiej szybko stała się bestsellerem a całkiem niedawno ukazała się ekranizacja.

W międzyczasie pisarka spotykała się z muzykiem Aleksandrem Milwiw-Baronem. Jednak jak się okazuje, ich miłość nie przetrwała i para niedawno ogłosiła swoje rozstanie. Wydarzenie to było mocno komentowane w mediach oraz na wszystkich portalach plotkarskich. Nikt nie spodziewał się jednak komentarza Ewy Minge, która stwierdziła, że Baron „uprawia marketing przy okazji seksu” oraz, że nie rozumie, jak można się w nim zakochać.

Blanka Lipińska szybko odniosła się do wypowiedzi projektantki. Pisarka powiedziała, że nie pozwoli obrażać siebie, swojej rodziny i przyjaciół. Następnie zdradziła, że to ona uwiodła muzyka a nie odwrotnie.

– Przecież to ja go sobie wymyśliłam i uwiodłam, nie on mnie. Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy siebie, a nawet widujemy – powiedziała pisarka.

Teraz do dyskusji włączył się sam Baron. Muzyk zamieścił na swoim InstaStory szybką odpowiedź.

– Blanka wypowiedziała się za nas oboje. Dziękuję. Wysyłam wam światło – napisał muzyk

Please follow and like us: