Home Celebryci Michał Wiśniewski zrobił nietuzinkowy tatuaż. Będzie żałować?

Michał Wiśniewski zrobił nietuzinkowy tatuaż. Będzie żałować?

Michał Wiśniewski zrobił nietuzinkowy tatuaż. Będzie żałować?
0
0

Michał Wiśniewski lubi co jakiś czas zaskoczyć każdego. Dlatego nikt nie zdziwił się, kiedy muzyk ogłosił, że zrobi sobie kolejny tatuaż. Nikt jednak nie przewidział, że piosenkarz wytatuuje sobie na prawej piersi…

michał wiśniewski

Michał Wiśniewski mimo, że lata świetności ma już dawno za sobą, wciąż posiada ogromną rzeszę fanów, którzy śledzą każdy jego ruch. Wokalista na swoim Instagramie zgromadził prawie już 100 tysięcy obserwujących! Muzyk często wrzuca tam zdjęcia, gdzie dzieli się ze swoimi fanami częścią swojego życia prywatnego. Ostatnio jednak, na Instastory Michała, pojawiło się wideo, które zszokowało absolutnie wszystkich.

MICHAŁ WIŚNIEWSKI OPOWIADA JAK SIĘGNĄŁ DNA!

Na wspomnianym wideo, Michał Wiśniewski pokazuje swoim fanom nowy tatuaż, który znajduje się na jego prawej piersi. Muzyk wytatuował tam sobie imię jego 5 już żony Poli! Na nagraniu, możemy usłyszeć, jak piosenkarz mówi do żony „Moja miłości”.

Pola to piąta żona Michała Wiśniewskiego, która kilka miesięcy temu urodziła muzykowi pierwszego wspólnego synka – Falco Amadeusa, który jest jego piątym dzieckiem. Piosenkarz ma bowiem jeszcze trzy córki i jednego syna, z poprzednich związków. Para długo ukrywała swój związek przed mediami, jednak utrzymanie takiej informacji w tajemnicy jest na dłuższą metę niezwykle trudne.

Teraz muzyk postanowił przypieczętować miłość dla swojej nowej żony i sprawił jej taki oto prezent. Parze życzymy wszystkiego dobrego i trzymamy kciuki za ich małżeństwo!

Please follow and like us: