Home Celebryci Wiśniewski opowiada jak sięgnął dna. Trzymaj się Michał!

Wiśniewski opowiada jak sięgnął dna. Trzymaj się Michał!

Wiśniewski opowiada jak sięgnął dna. Trzymaj się Michał!
0
0

Michał Wiśniewski zdecydował się na bardzo osobiste wyznanie. Wokalista postanowił opowiedzieć swoim fanom o bardzo trudnej sytuacji, która dotknęła jego rodzine. Wiele osób jest wstrząśniętych opowieścią Michała. Nikt nie zdawał sobie chyba sprawy co takiego musiał przeżywać wokalista zespołu Ich Troje.

wiśniewski

Wszyscy wiemy, że Michał Wiśniewski nie ma za sobą łatwej przeszłości. Były takie czasy, kiedy kolorowe tabloidy pisały o jego problemach alkoholowych, depresji i problemach finansowych. Gwiazdor musiał naprawdę wiele przejść aby finalnie wyjść na prostą i ustablilzować swoje życie. Dzisiaj postanowił podzielić się z fanami tym co musiał kiedyś przechodzić.

Rok temu, artysta musiał ogłosić upadłość konsumencką w związku z zaginięciem faktur na 2 miliony złotych. Z tego powodu Urząd Skarbowy naliczył mu ponad 700 tysięcy podatku.

– Narosły z dnia na dzień zadłużenia z odsetkami horrendalnymi. Mimo że zapłaciłem podatek, to okazało się, że odsetki są takie wysokie, że nikt nie chce mi ich umorzyć. Nagle wszyscy zerwali kontrakty, (…) bo kto chce współpracować z osobą ściganą przez komorników? (…) banki zaczęły wypowiadać mi kredyty. Wypowiedzieli mi karty, nie mogłem mieć własnego konta. (…) Nagle nie wiedziałem, ile jestem komu winien – mówił na swoim filmie Michał Wiśniewski.

W reultacie wokalista zaczął zapijać swoje smutki i poszukiwać ukojenia w alkoholu. Wiśniewski w nagraniu opowiada o sytuacji, kiedy pijany przewrócił się na schodach. Obudził się dopiero gdy odnalazł go przestraszony syn.

– Zacząłem zapijać te smutki. Raz wywaliłem się na schodach, wywaliłem na siebie talerz z jedzeniem. Mój syn zobaczył mnie leżącego pijanego na ziemi w spaghetti. W międzyczasie działali komornicy, spisywali rzecz po rzeczy. Licytacje odbywają się u ciebie w domu. Przychodzą obcy ludzie, by kupić to, co masz. Później licytowany był dom – mówił na nagraniu Michał.

Wokalista na szczęście pozbierał się po tych trudnych wydarzeniach i jak zapewnia, stara się nie wracać do tego co było.

Please follow and like us: