Home Celebryci Mariusz Czajka już ma pieniądze żeby pochować mame!

Mariusz Czajka już ma pieniądze żeby pochować mame!

Mariusz Czajka już ma pieniądze żeby pochować mame!
0
0

Niedawno informowaliśmy Was, przez co przechodził Mariusz Czajka. Na szczęście, szybko udało się temu zaradzić. Dzięki pomocy internautów, aktor w końcu ma fundusze aby godnie pochować swoją mamę. Aktor prosił o 15 tys złotych a otrzymał aż 50! Hojność Polaków jak widać nie zna granic! Dodatkowo aktor w wywiadzie opowiedział, jak będzie wyglądał pogrzeb.

mariusz czajka

Jak informowaliśmy wcześniej, przez bezrobocie związane z pandemią, Mariusz Czajka nie miał środków na pochowanie własnej mamy. Dlatego też aktor postanowił na stronie pomagam.pl założyć zrzutkę. Pogrzeb miał wiązać się z kosztem 12 tys z czego ZUS miał zwrócić jedynie 4 tys złotych. Fani niezwykle szybko wsparli aktora, który finalnie uzbierał prawie 50 tysięcy złotych!

Krystyna Czajka zostanie pochowana 27 stycznia 2021 roku na warszawskich Powązkach. Pogrzeb rozpocznie się o godzinie 12:15 w kaplicy cmentarnej. Jak poinformował aktor, ciało kobiety zostało zgodnie z jej życzeniem skremowane i zamknięte w czarnej urnie.

Dodatkowo aktor w wywiadzie opowiedział jak będzie wyglądał pogrzeb mamy.

– Zamówiłem wieniec z herbacianych róż w kształcie serca, bo mama kochała te kwiaty i piosenkę Miecia Fogga „Jesienne róże”. Ostatni portret mamy, który stanie w kaplicy i na grobie, powstał dzięki zeszłorocznej sesji zdjęciowej dla „Super Expressu”, z której była bardzo zadowolona – powiedział Mariusz Czajka.

Please follow and like us: