Home Celebryci Artur Barciś szczerze o samobójstwie i depresji!

Artur Barciś szczerze o samobójstwie i depresji!

Artur Barciś szczerze o samobójstwie i depresji!
0
0

Artur Barciś to znany polski aktor, którego większość z Was kojarzy zapewne z serialu ”Miodowe lata”. Jak się jednak okazuje, sława i pieniądze nie wykluczają depresji i braku chęci do życia. W jednym z wywiadów aktor szczerze opowiedział o okresie, podczas ktorego wielokrotnie myślał o odebraniu sobie życia.

artur barciś

Artur Barciś swoją największą popularność zyskał dzięki legendarnej roli Tadeusza Norka w serialu ”Miodowe lata”. Następnie swoją pozycję ustabilizował grając w serialu ”Ranczo” postać Czerepacha.

Mimo ogromnej sławy i uwielbienia publiki w jednym z wywiadów aktor przznał, że bywały w życiu takie momenty, gdzie myślał o odebraniu sobie życia. Najgorzej wspomina okres z lat 80 ubiegłego wieku, kiedy stracił pracę w teatrze.

– Dwa dni przed zakończeniem zdjęć wybuchł stan wojenny i uświadomiłem sobie, że wszystko straciłem. I teatr, mieszkanie i filmową gażę, bo umówiłem się, że zapłacą mi w całości po zakończeniu zdjęć” – wyznał aktor w wywiadzie – powiedział Barciś.

Aktor wyznał, że w tym okresie szukał wyjścia w używkach i w tym czasie miał duży problem z alkoholem.

– Pamiętam, że pijany, w nocy poszedłem na most Śląsko-Dąbrowski i chciałem ze sobą skończyć. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało – kontynuował serialowy Norek.

Na szczęście tak się nie stało i dziś aktor jest szczęśliwym człowiekiem w udanym związku małżeńskim z montażystką filmową – Beatą. Para pobrała się 7 czerwca 1986 roku. Z tego miejsca życzymy aktorowi dalszych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Dodatkowo mamy nadzieję, że te straszne kryzysy, które mu się przytrafiły nigdy już do niego nie wrócą.

Please follow and like us: