Home Ciekawostki Maja Rutkowski tłumaczy jak wykryć zdradę partnera!

Maja Rutkowski tłumaczy jak wykryć zdradę partnera!

Maja Rutkowski tłumaczy jak wykryć zdradę partnera!
0
0

Detektyw Krzysztof Rutkowski i pobrali się niecały rok temu. Detektyw w wywiadach cały czas wspomina jak bardzo kocha swoją żonę i jakim jest dla niego wsparciem. Jednak całkiem niedawno, żona Rutkowskiego udzieliła wywiadu dla magazynu Pomponik, w którym tłumaczy jak szybko wykryć zdradę partnera. Czy w związku Rutkowskich pojawiły się jakieś problemy?

rutkowski

Maja Pilch i Krzysztof Rutkowski wzięli ślub 17 sierpnia 2019 roku. Jak wiadomo, wesele odbyło się w podwarszawskim pałacu w Rozalinie. Co ciekawe, Maja tuż po ślubie również zdecydowała się kroczyć ścieżką detektywistyczna jak jej mąż. Dziś szczęśliwa żona znanego detektywa udziela dość dziwnej porady wszystkim kobietom.

Kobieta w wywiadzie dla magazynu Pomponik postanowiła poinstruować kobiety, jak wykryć, że partner Was zdradza. Maja Rutkowski twierdzi, że oznaki romansu są bardzo proste do wykrycia.

– Zdradę najczęściej możemy zidentyfikować po zachowaniu. Najpierw mąż wyjeżdża na weekendy, a potem już w środę na delegację. Łatwo jest to wyczuć. Zawsze pojawia się między innymi brak zainteresowania. – powiedziała żona znanego detektywa

Gdy nasze przypuszczenia staną się bardziej realne, Maja Rutkowski radzi zaopatrzyć się w podsłuchy, które można kupić w każdym sklepie detektywistycznym. W ten sposób będziemy mieli 100% dowód na zdradę naszego partnera.

– W internecie jest dużo delikatnych podsłuchów w kształcie pendrive. Można kupić to za nieduże pieniądze i zamontować gdzieś mężowi np. w teczce. Jak to zrobimy, to będziemy mogli posłuchać, co mówi, jak rozmawia z innymi osobami – powiedziała Maja Rutkowski. 

Please follow and like us: