Home News Kylie Jenner i Travis Scott zerwali ze sobą!

Kylie Jenner i Travis Scott zerwali ze sobą!

Kylie Jenner i Travis Scott zerwali ze sobą!
0
0

Jak podają media, 22 letnia celebrytka i miliarderka – Kylie Jenner i 28 letni raper Travis Scott zerwali ze sobą. Para była ze sobą 2 lata a owocem ich związku jest ich córka – Stormi. Powodem zerwania mają być długotrwałe kłótnie i kryzys związkowy, który towarzyszył parze od ostatniego czasu. W przeszłości Kylie i Travis zerwali już ze sobą wiele razy, po czym do siebie wracali. Powodem zerwania ma być czas na ,,przepracowanie pewnych spraw” i uzyskanie przestrzeni dla siebie. Myślicie, że ich miłość przetrwa kolejną próbę?

kylie i travis zerwali

22-letnia miliarderka potentat w branży zestawów do ust pierwszy raz, publicznie, pokazała się z wykonawcą Sicko Mode, na Coachelli w 2017 roku. Po kilku tygodniach Kylie zaszła w ciążę z ich 2-letnią córką Stormi Webster. Jak donoszą media Kylie i Travis zerwali ze sobą, po 2 letnim stażu w związku.

https://www.instagram.com/p/B2O7f2wnzwe/?utm_source=ig_embed

Kylie i Travis zerwali ze sobą po 2 latach!

Źródła mówią, że nie byli razem publicznie od czasu jego filmu dokumentalnego „Look Mom, I Can Fly”. Film miał swoją premierę w Santa Monica 27 sierpnia. Byli tam jako rodzina … z małą Stormi , ale od tego czasu wszystko ostygło. Ponadto jak poinformowali rodzice, dalej będą współ-rodzicami, a Stormi traktują jako priorytet nr.1. Na razie ich status związku można określić jako ,,to skomplikowane” i pojedyncze.

kylie i travis zerwali

Według obu kont na Instagramie zarówno Travisa, jak i Kylie, ostatni raz, gdy oboje opublikowali o sobie, było ich wspólne zdjęcie na zdjęcie Playboya w połowie września. Kylie podobno uczestniczyła w ślubie Justina i Hailey Bieber w Południowej Karolinie bez rapera z Houston w ostatni weekend. Mimo to Kylie wraz z córką Stormi Webster, dobrze się bawiła, imprezując z przyjaciółmi takimi jak Jaden Smith.

kylie i travis zerwali

W prasie ani Kylie Jenner, ani Travis Scott nie wypowiedzieli się publicznie na temat plotek o rozpadzie. Travis, w ten piątek i właśnie rozpoczął nowe przygotowania do festiwalu Astroworld. Raper w mediach społecznościowych promował tylko nowy utwór i festiwal w ciągu ostatnich kilku dni.

Please follow and like us: