Home Celebryci Fatalny błąd Trzaskowskiego. Co na to Iga Świątek?

Fatalny błąd Trzaskowskiego. Co na to Iga Świątek?

Fatalny błąd Trzaskowskiego. Co na to Iga Świątek?
0
0

O zwycięstwie jaki odniosła Iga Świątek w turnieju Wielko Szlemowym pisały już wszystkie media. Mało osób jednak pisało, o niefortunnych gratulacjach Rafała Trzaskowskiego do młodej tenisistki. Prezydent miasta spotkał się z Igą i wręczył jej list gratulacyjny. Niestety, popełnił spory błąd, ktory teraz wytykają mu wszyscy internauci.

świątek

Iga Świątek zyciężyła w Turnieju Wielko Szlemowym pokonując Sofię Kenin w dwóch setach 6:4, 6:1. Jak dotąd jest pierwszą Polką w historii, której udało się wygrać ten turniej. Aktualnie o tenisistce piszą wszystkie media sportowe, nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Oczywiście posypało się całe mnóstwo gratulacji od wielu celebrytów, aktorów, influencerów a także polityków. Iga tuż po powrocie do kraju, spotkała się z prezydentem Warszawy – Rafałem Trzaskowskim.

Spotkanie odbyło się 14 października o czym prezydent poinformował na swoim Twitterze.

-Dziś spotkałem się z @iga.swiatek, naszą mistrzynią @rolandgarros. Technika, siła i opanowanie – mistrzowska mieszanka. Dziękuję za emocje podczas #FrenchOpen i życzę kolejnych sukcesów!

Internauci zwrócili jednak uwagę, że na liście gratulacyjnym dla tenisistki został popełniony błąd w jej nazwisku.

W sieci pojawiło się natychmiast mnówstwo komentarzy odnośnie powyższego błędu. Niestety, to nie fejk i tenisistka naprawdę otrzymała gratulacje z błędem w swoim nazwisku. Coś takiego nigdy nie powinno się wydarzyć!

Please follow and like us: