Home Celebryci Michał Szpak wspomina swoje matury. Prawie go nie dopuścili!

Michał Szpak wspomina swoje matury. Prawie go nie dopuścili!

Michał Szpak wspomina swoje matury. Prawie go nie dopuścili!
0
0

Maj to miesiąc szczególny, ponieważ wtedy licealiści piszą jeden z ważniejszych egzaminów w swoim życiu, czyli maturę. Z tego względu wiele gwiazd postanowiło opowiedzieć jak przebiegały ich egzaminy dojrzałości. Michał Szpak wyznał, że prawie nie dopuścili go do egzaminu przez pełny makijaż!

michał szpak

Matura to dzień niezwykle szczególny, który wiele osób wspomina z ogromnym sentymentem. Znany polski wokalista Michał Szpak postanowił w wywiadzie podzielić się swoimi wspomnieniami z matury ustnej z języka polskiego i angielskiego. Okazuje się, że Michała prawie nie dopuszczono do matury!

Wokalista opublikował na swoim InstaStories wideo, gdzie opisał reakcję nauczycieli, kiedy przyszedł na ustną maturę w makijażu.

– Wszedłem do klasy na ustny, wypacykowany dość mocno, bo byłem w legginsach i pełnym makijażu. I nie był to czarny makijaż, a niebieski – mówił na nagraniu Michał Szpak.

Jak Michał Szpak wspomina swoją maturę?

Nie spodobało się to egzaminującym nauczycielkom, które początkowo nie chciały dopuścić mężczyzny do matury.

– Zostałem poproszony o podejście do biurka i pani, która była przewodniczącą tego – nazwijmy to – jury, powiedziała: ”Ale Michał, przecież ja ci powiedziałem, że nie dopuszczę cię do matury, jeśli będziesz miał pomalowane paznokcie”. A ja powiedziałem: ”Proszę pani, to jest element, który będę wykorzystywał”. I tak motyw władcy w literaturze i sztuce został dość kontrowersyjnie przedstawiony, co nie zmienia faktu, że matura została zdana, oczywiście – mówił Michał Szpak.

Z podobną sytuacją spotkał się podczas egzaminu z angielskiego. Tym razem nauczycielka nakazała mu zmyć cień z powiek.

– Język angielski był bardziej hardcore’owy. Moja nauczycielka od angielskiego to była prawdziwa, okrutna, śniąca mi się do dzisiaj kosa, powiedziała: »Nie ma takiej opcji, Michał, żebyś zdał maturę, jeśli będziesz miał te niebieskie kreski na powiekach. Musisz je zmyć!«. Zmyłem je, ale troszeczkę po swojemu, wciąż były, ale nie tak wielkie, jak poprzednie – opowiadał rozbawiony wokalista.

Na koniec życzył wszystkiego dobrego tegorocznym maturzystom i wspomniał aby nie stresowali się za bardzo, ponieważ w życiu czekają ich jeszcze trudniejsze egzaminy.

Please follow and like us: