Home Celebryci Edyta Pazura SZCZERZE o problemach macierzyństwa!

Edyta Pazura SZCZERZE o problemach macierzyństwa!

Edyta Pazura SZCZERZE o problemach macierzyństwa!
0
0

Żona Cezarego Pazury opowiedziała ostatnio o tym, jakie emocje nią szargały po pierwszym porodzie. Jak wyznała menedżerka i żona znanego aktora, tuż po porodzie nie czuła wcale wybuchających emocji i wielkiej miłości do dziecka. Jednak teraz Edyta Pazura otwarcie mówi jak uporać się z tym problemem.

edyta

Edyta i Cezary Pazura są małżeństwem od 2009 roku. Wcześniej aktor był już żonaty trzykrotnie. Aktualnie para ma trójkę dzieci: 11 letnią Amelię, 8 letniego Antoniego i 2 letnią Ritę.

Para od lat wygląda na bardzo szczęśliwą rodzinę. Teraz jednak, Edyta zdecydowała się na bardzo szczery wpis na instagramie o macierzyństwie. Żona aktora opisała emocje z jakimi musiała się uporać tuż po porodzie pierwszego dziecka.

– Gdy urodziłam pierwsze dziecko, wcale nie czułam wybuchających emocji i wielkiej miłości… Pamiętam, że tuż po narodzinach Amelii podeszłam do jej łóżeczka i powiedziałam: „No dobra Stara… Teraz musimy się poznać i zaprzyjaźnić”. Nie rozumiałam tych wszystkich opowieści o długim oczekiwaniu na bobasa, sfruwającego wprost do serca matki z małej białej, puszystej chmurki – napisała Edyta Pazura.

Dodatkowo stwierdziła, że potrzebowała czasu aby oswoić się z nową sytuacją i nauczyć się jak z nią żyć.

Miłość narodziła się z czasem, a ja potrzebowałam go za każdym razem, aby móc poradzić sobie w nowej sytuacji. Długo myślałam, że jest ze mną „coś nie tak”. Dlaczego nie jest tak pięknie, różowo i słodko? – stwierdziła kobieta.

Gwiazda ponadto wyznała, że w tym czasie bardzo pomogły jej rozmowy z psychologiem. Pod postem zawrzała ogromna dyskusja a wiele kobiet podziękowało Edycie za szczery wpis.

Please follow and like us: