Home Celebryci Bogusław Linda ma problemy zdrowotne? Dementujemy plotki!

Bogusław Linda ma problemy zdrowotne? Dementujemy plotki!

Bogusław Linda ma problemy zdrowotne? Dementujemy plotki!
0
0

Kilka dni temu media obiegła smutna wiadomość, że Bogusław Linda ma poważne problemy zdrowotne. Jednej z popularnych polskich gazet udało się skontaktować z żoną aktora, ktora wyznała, że plotki są zdecydowanie przesadzone. Ponadto zdradziła z jakimi problemami zmaga się wybitny polski aktor.

bogusław linda

Ostatnio w mediach pojawiła się plotka, że Bogusław Linda ma poważne problemy ze zdrowiem. Aktor jakoby musi przejść operację kręgosłupa, której podobno nie chce się poddać. Żona aktora, Lidia Popiel postanowiła zdementować plotki i powiedzieć jak naprawdę wygląda sytuacja zdrowotna aktora.

– Dziękuję wszystkim za troskę o zdrowie Bogusława. Czułe wiadomości i polecenia lekarzy, zabiegów i diet pokazały, jak Wszyscy jesteście cudowni. Miał nieinwazyjny zabieg i rehabilitację, już się otrzepał. Zaraz rusza do pracy. Rezygnuje jednak ze swoich sportów ekstremalnych. Oprócz gotowania – napisała na Facebooku Lidia Popiel.

Dodatkowo okazało się, że aktor ma już operację kręgosłupa za sobą cały zabieg.

– Bogusław miał już zabieg związany z kręgosłupem. Miał też rehabilitację. Ale to nie jest tak, że to jest dramat. Takie zwyrodnienia i problemy ma 50 proc. ludzi, tak przynajmniej mówią nam lekarze ortopedzi. Wiemy, coś na ten temat, prawda? – powiedziała Lidia Popiel.

Następnie dodała, że Bogusław musiał zrezygnować z z aktywnego trybu życia jaki wiódł do tej pory. Jednak dalej przyrządza dla niej wspaniałe obiady.

– W tej chwili Bogusław rzeczywiście nie udziela się jakoś specjalnie, ale egzystuje normalnie. Nadal jestem konsumentką jego cudownych obiadów, więc wszystko jest już OK – dodała na koniec.

Please follow and like us: