Home Celebryci Tomasz Sekielski piorunuje swoim wyglądem. Fani w szoku!

Tomasz Sekielski piorunuje swoim wyglądem. Fani w szoku!

Tomasz Sekielski piorunuje swoim wyglądem. Fani w szoku!
0
0

Tomasz Sekielski to dziennikarz, którego cechą charakterystyczną były spore gabaryty. Dziś jednak dziennikarz może się pochwalić diametralną metamorfozą. Mężczyźnie udało się bowiem zrzucić aż 70 kilogramów! Gdy zobaczycie jego zdjęcie po przemianie prawdopodobnie go nie poznacie!

sekielski

Tomasz Sekielski to znany i lubiany dziennikarz Onetu, jednak największą popularność przyniosły mu filmy o pedofilii w polskim kościele. Tomasz zebrał sobie całkiem spore grono sympatyków i fanów, którzy śledzą jego poczynania na mediach społecznościowych. Nikt się jednak nie spodziewał takiej zmiany z jaką kazał nam zmierzyć się dziennikarz.

Jeszcze niecały rok temu, Tomasz Sekielski ważył 190 kilogramów. Ze względu na swoje problemy zdrowotne, mężczyzna musiał przejść trudną drogę odchudzania. Już po kilku tygodniach dziennikarz zaczął zauważać pierwsze efekty, które jedynie motywowały go do dalszej walki. W rezultacie po kilku miesiącach udało mu się zrzucić kilkadziesiąt kilogramów.

Sekielski relacjonował swoje postępy za pomocą instagrama. Gdy jednak zamieścił końcowe zdjęcie wszystkich obserwatorów zamurowało. Nikt nie spodziewał się chyba takiej przemiany. Dziennikarzowi udało się bowiem zrzucić aż 72 kilogramy! Teraz dziennikarz wygląda o połowę lat młodziej!

W komentarzach pojawiły się liczne gratulacje oraz ciepłe słowa życzące Tomkowi Sekielskiemu powodzenia. Nie jesteśmy zdziwieni, ponieważ coś takiego zasługuje wyłącznie na brawa!

– Wziąłem się za siebie. Był moment, że ważyłem blisko 200 kg, miałem poważne problemy zdrowotne. Ponieważ żadna dieta nie dawała rezultatu i przez otyłość nie byłem w stanie się ruszać, padła decyzja, że nastąpi resekcja żołądka. To był przełomowy moment dla mnie. Chcę powiedzieć, że resekcja żołądka to nie jest zabieg kosmetyczny. To poważny zabieg, nie kosmetyka. Nie robi się tego, żeby ładnie wyglądać, tylko żeby żyć – powiedział dla Plotka Sekielski.

 

Please follow and like us: