Home Celebryci Jak naprawdę ma na imię Sebastian Karpiel-Bułecka?!

Jak naprawdę ma na imię Sebastian Karpiel-Bułecka?!

Jak naprawdę ma na imię Sebastian Karpiel-Bułecka?!
0
0

Mało osób wie, że Sebastian Karpiel-Bułecka, wcale nie ma na imię Sebastian! Kilka dni temu, żona wokalisty Zakopower zdradziła, że muzyk ma zamiar w końcu zrobić porządek z całym urzędowym bałaganem i oficjalnie zmienić swoje imię. Jak naprawdę ma na imię Sebastian? O tym przeczytacie niżej.

sebastian karpiel

Sebastian Karpiel-Bułecka nie jest pierwszym muzykiem, który inaczej przedstawiał się w mediach. Jedną z takich osób jest znana piosenkarka Majka Jeżowska, która naprawdę miała na imię Maria.

Teraz Sebastian Karpiel-Bułecka postanowił dopełnić formalności w urzędzie i oficjalnie zmienić sobie imię. Paulina Krupińcka, żona wokalisty zdradziła, że mąż tak naprawdę ma na imię Łukasz, jednak rzadko kto tak do niego mówi.

– Sebastian nie ma na imię Sebastian, tylko Łukasz. Mąż chce teraz zrobić z tym porządek, bo to dla niego frustrujące. Kiedy dzwonią do niego z banku i słyszy pytanie, czy to Łukasz Karpiel-Bułecka, musi się chwilę zastanowić, czy to na pewno telefon do niego – powiedziała Paulina.

Następnie dodała, że w Polsce zmiana imienia wcale nie jest taka prosta.

– To imię po prostu do niego nie pasuje i od dziecka mówiono do niego Sebastian, więc urzędowo chce imię Łukasz wykreślić z dowodu. Idzie za tym co prawda sporo zabiegów, jak m.in. zmiana aktu urodzenia – kontynuowała żona muzyka.

Pseudonim sceniczny to bardzo powszechne zjawisko wśród artystów. Wiele gwiazd postanawia zmienić swoje imię np. Axl Rose, Majka Jeżowska, Violetta Villas czy też Jerzy Połomski.

Please follow and like us: